Kuzey Güney Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği ♫ - SanalAlemci

Kuzey Güney Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği ♫

Perşembe, Ağustos 25, 2011 10:25
Kuzey Güney Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği ♫ 4.3/5 (85%) 8 Oy

Kanal D 2011 Kuzey Güney Yeni Dizi Oyuncuları ve Dizinin Fragmanı Jenerik Müziği 2011,Kuzey Güney Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir,Kuzey GüneyDizi Oyuncularının Gerçek Adları ,Kuzey Güney Dizi Jenerik Müziği Online Dinle,Kuzey Güney dizi oyuncularının gerçek isimlerini öğren,Kuzey GüneyDizi Oyuncuları kim kimdir,Kuzey Güney Dizisi Oyuncularının isimleri neler,Kuzey Güney dizisinin oyuncuları gerçek adları,Kuzey Güney dizisinde kimler oynuyor öğren, Kuzey ve Güney Rolündeki Oyuncular Kimler, Kuzey Güney dizi oyuncularının gerçek adları isimleri,Kuzey Güney Dizisinin Jenerik Müziğini Dinle,Kuzey Güney Dizisi ne zaman,Kuzey Güney dizisi oyuncuları kimler,Sanalalemci.com Kanal D Kuzey Güney Dizisi tam oyuncu kadrosunu gör,Kanal D Kuzey Güney Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Oyuncu Gerçek İsimleri

[flashvideo file="http://kanald.cubecdn.net/2011kanald/dizi/kuzeyguney/kuzeyguney.mp4" /]

Kuzey Güney Özetler ›


Yeni yayın döneminde Kanal D’de ekrana gelecek ve başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel’in paylaştıkları “Kuzey Güney” adlı dizinin önceki gece ilk kez yayınlanan fragmanı izleyicilerden büyük ilgi gördü. Fragmanın yayınının ardından izleyiciler, diziyle ilgili bilgi almak için Kanal D çağrı merkezini telefon yağmuruna tuttular. Aynı anda kanald.com.tr forum sayfalarında, kanal d facebook’ta ve twitter’da diziyle ilgili yoğun yorumlar yer aldı. Kuzey Güney, gecenin sosyal medya gündemine damgasını vurdu.

Dizide, Kuzey ve Güney isimli iki kardeşten, deli dolu, isyankâr, öfkesini kontrol etmekte güçlük çeken, gözü kara, haksızlığa tahammülü olmayan, sabırsız ve sözün yetmediği yerde yumruklarıyla konuşan, bu yüzden de küçüklüğünden beri başı bir türlü dertten kurtulmayan “Kuzey” karakterine Kıvanç Tatlıtuğ hayat verecek.

“Kuzey”in tam zıddı karaktere sahip “Güney”i ise Buğra Gülsoy canlandıracak. Güney, kardeşi Kuzey’in tam tersine; sakin, sabırlı, düşünmeden adımını atmayan, çalışkan bir genç.
Zıt karakterlere sahip bu iki erkek kardeşin en onemli ortak noktaları ise; aşkları Cemre.

Her iki kardeşin de ölesiye aşık oldukları Cemre rolünde ise Öykü Karayel’i izleyeceğiz.
Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği “Kuzey Güney”, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yeni sezonun en merakla beklenen dizisi.

Kaynak; Kanald.com.tr

Kuzey gerçek adı ; Kıvanç Tatlıtuğ

Güney gerçek adı ; Buğra Gülsoy

Cemre gerçek adı ; Öykü Karayel

Kuzey Güney Oyuncular ›

 • Kıvanç Tatlıtuğ

  Kuzey

 • Buğra Gülsoy

  Güney

 • Öykü Karayel

  Cemre Çayak

 • Mustafa Avkıran

  Sami Tekinoğlu

 • Ünal Silver

  Atilla Sinaner

 • Semra Dinçer

  Handan Tekinoğlu

 • Zerrin Tekindor

  Gülten Çayak

 • Rıza Kocaoğlu

  Ali Güntan

 • Bade İşçil

  Banu Sinaner

 • Çağdaş Onur Öztürk

  Barış Hakmen

 • Gökşen Ateş

  Venüs Tezerel

 • Hazar Ergüçlü

  Simay Canaş

Bir önceki yazımız olan TURKCELL Hazırkart ''GençTarife'' Avantaj Kart/30 TL ve Üstü başlıklı makalemizde ''GençTarife'' Avantaj Kart Avantajları Öğren, 30 TL ve Üstü yükleyip kazandığım hediye her yöne 2 saatin son süresi nedir? ve Avans TL’den 1.10 krş çekilirmi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 2.132 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 24.12.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.
Etiketler , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 Yorum Yapılmış “Kuzey Güney Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği ♫”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. SanalAlemci » Blog Archive » Dizi Oyuncuları & Dizi Müzikleri ♫ Diyor ki:

  Eylül 3rd, 2011 at 09:30

  [...] Arkak Sokaklar Dizi Oyuncuları & Dizi Jenerik Müziği Kuzey Güney Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği Umutsuz Ev Kadınları Dizi Oyuncuları & Dizi Jenerik Müziği Bizim Yenge Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği[...]

 2. zeynep Diyor ki:

  Aralık 19th, 2011 at 11:28

  eyw

Yorum Yapabilirsiniz