Kurban Bayramı’na Özel Kutlama Mesajları - SanalAlemci

Kurban Bayramı’na Özel Kutlama Mesajları

Pazartesi, Kasım 15, 2010 12:55
Kurban Bayramı’na Özel Kutlama Mesajları 5/5 (100%) 1 Oy

Heyecan Ve Ozlemle Beklenen Mübarek Kurban Bayrami Geldi, Hosgeldi. Bu Mubarek Bayram Ulusumuza Saglik, Huzur, Mutluluk, Bolluk Ve Bereket Getirsin. Hayirli Bayramlar Diliyorum..

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle Kurban Bayramınız Kutlu Olsun..
kurban bayramı kutlama mesajları resimler
Kainatin Yaraticisi Ve Alemlerin Rabbi Yuce Allah’a Sonsuz Sukurler Olsun! Kurban Bayrami Bereketiyle, Bolluguyla Gelsin, Tum Islam Alemi ve Insanlik Icin Hayirlara Vesile Olsun.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum..
bayram kutlama mesajları resimli
Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun..

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Kurban Bayramın kutlu olsun..
bayram mesajları güzel sözler
Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun..

Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun..
Bayram tebrik mesajları
En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak “merhabadır” bayramlar Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun..

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun..
bayram mesajları oku resimli
Bu bayramın sana ailene ve sevdiklerine mutluluk huzur sağlık getirmesini diliyorum İyi bayramlar!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara..

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyorum..
bayram kutlama mesajları gör sms sözler
Birlik Ve Beraberligimizi, Kardeslik Ve Dostlugumuzu En Sicak Sekilde Hissedecegimiz Mubarek Kurban Bayraminizi Tebrik Eder, Mutluluklar Dilerim..

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kurban Bayramın mübarek olsun…
bayramda sms sözleri tebrik mesajları resimli kart
Kuskunlerin Baristigi, Sevenlerin Bir Araya Geldigi, Rahmet Ve Sefkat Dolu Gunlerin En Degerlilerinden Olan Kurban Bayraminiz Kutlu Olsun.Nice Bayramlara..

Her Seye Kadir Olan Yuce Rabbim, Bizleri, Dogru Yoldan Ve Sevdiklerimizden Ayirmasin! Sevdikleriniz ile Sevenleriniz ile Hayirli Ve Bereketli Kurban Bayramlari Dilegiyle..
bayram mesajları güzel sözler resimli -SanalAlemci
Benim Omrumde Irmaklar Vardir Sularinda Hayallerimi Yuzdurdugum, Benim Omrumde Sevdiklerim Vardir Bayramlar Ayri Gecince Uzuldugum. Bayraminiz Mubarek Olsun!

Mubarek Kurban Bayraminizi En İcten Dileklerimle Tebrik Eder Hayirlara Vesile Olmasini Dilerim. Bu Hayirli Gunde Dualariniz Kabul Olsun. Dualarinizi Eksik Etmeyin…
Resimli tebrik mesajları bayram için
Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..

Bayramlar Berekettir, Umuttur, Özlemdir. Yarinlar Niyettir. Kestiginiz Kurban Ve Dualariniz Kabul Olsun, Sevdikleriniz Hep Sizinle Olsun.. Kurban Bayraminiz Mubarek Olsun…
SanalAlemci Bayram kutlama mesajları 2010
Bu Mübarek Kurban Bayraminda, Kainatin Yaraticisi Ve Alemlerin Rabbi Bagislayici Ve Aciyici Yuce Allah Tum Dualarinizi Kabul Etsin..

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği.. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutlu bayramlar dilerim..
kurban bayramı tebrik mesajları 2010 resimli
Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun..

Mubarek Kurban Bayrami Tum Ulusumuza Kutlu Olsun. Rabbim Tum Inananlara Nice Huzurlu, Bereketli Bayramlar Nasip Etsin InsaAllah..
bayram kutlama mesajları gör kurban bayramı
Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için… Kurban Bayramınız kutlu olsun..

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Nice Kurban Bayramlarına..
kurban bayramı için resimli kutlama mesajları

Bir önceki yazımız olan WordPress Yazı Başlıklarını Otomatik Etiket Yapmak İçin ! başlıklı makalemizde Başlıklarını, Etiket ve İçin hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 2.812 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 20.09.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

2 Yorum Yapılmış “Kurban Bayramı’na Özel Kutlama Mesajları”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » 2011 Kurban Bayramı Tarihi Diyor ki:

    Ekim 18th, 2011 at 08:39

    [...] Kurban Bayramınına Özel Kutlama Mesajları (Resimli) Kurban Keserken Dikkat Edilmesi Gerekenler Kurban İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları Hangi Hayvanlar Kurban Olur Hangileri Olmaz? Diyanetten Kurban İle İlgili Önemli Açıklamalar Büyükbaş Hayvan Yere Nasıl Yıkılır? Büyükbaş Kurbanlık Yıkma Tekniği (Videolu) Bayram Namazı Nasıl Kılınır (Videolu Anlatım) Benzer Konular:2011 YILI 'DİNİ GÜNLER' LİSTESİ2009 Yılı Kurban Bayramı Tarihi Ne zaman ? Kurban Bayramı Tarihi ÖğrenKurban Bayramınız Kutlu Olsun..2010 Yılı Kurban Bayramı Tarihi2010 Yılı Resmi TatillerKurban Keserken Dikkat Edilmesi Gerekenler !Diyanet'ten Kurbanla İlgili Açıklamalar !Hangi Hayvanlar Kurban Olur,Hangileri Olmaz ? Kurban Olabilecek Hayvanlar Hakkında ! [...]

  2. Golge Diyor ki:

    Mart 18th, 2018 at 22:03

    Guzel

Yorum Yapabilirsiniz