KOÇ BURÇ’U KADINI / 21 Mart-20 Nisan - SanalAlemci

KOÇ BURÇ’U KADINI / 21 Mart-20 Nisan

Pazartesi, Mayıs 3, 2010 10:41
KOÇ BURÇ’U KADINI / 21 Mart-20 Nisan 4.3/5 (85%) 8 Oy

21 Mart-20 Nisan – Koç Burcu Kadını Nasıldır?

Onun felsefesi “kendi başının derdine kendin bak” tır. Onun işlerini yaptırmak için peşinde bir erkeğe ihtiyacı yoktur. Liderliği kimseye bırakmak istememesi her konuda ilk hareketi yapmaya yönlendirir onları, konu aşk dahi olsa ilk adımı koç kızı atar. Onu toplumsal kurallar bağlamaz, düşündüğü ve inandığı gibi yaşar, hesap vermez. Eli açıktır, zamanını, ilgisini, parasını cömertçe paylaşır ama sevdiği insanları paylaşma konusunda cimridir. Koç burcu bir eşiniz varsa sekreterinizin erkek olması evliliğiniz için artı bir davranış olacaktır. Bu kızlar evlenmeden önce tamamen özgürdürler ve genelde iş hayatındadırlar. Ve başarılı iş kadınlarıdırlar, konuşmaları akılcı ve hızlıdır. Kesinlikle sıkıcı değillerdir, enerjilerini her an yansıtabilirler. Göründükleri kadar da sert değillerdir, duvarı aşabilirseniz çok sıcak biri sizi bekliyor. Kötü durumlar, hastalıklar gözünü korkutmaz ama yakın ilgi beklerler.

Bir önceki yazımız olan P – Harfi Rüya Yorumları; başlıklı makalemizde Harfi, rüya ve rüyada paça hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 2.638 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 18.06.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “KOÇ BURÇ’U KADINI / 21 Mart-20 Nisan”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Burçlar ve Kadınlar (Tüm Burçlar) Diyor ki:

    Ağustos 11th, 2011 at 02:04

    [...] KOÇ BURÇ’U KADINI ( 21 Mart-20 Nisan) [...]

Yorum Yapabilirsiniz