Kızgın Boğa’nın Matadordan İntikamı ! Video izle - SanalAlemci

Kızgın Boğa’nın Matadordan İntikamı ! Video izle

Cumartesi, Haziran 29, 2013 0:11
Kızgın Boğa’nın Matadordan İntikamı ! Video izle
Kızgın Boğa’nın Matadordan İntikamı ! Video izle 5/5 (100%) 3 Oy

Öfkeli boğa yere düşen matadoru karnından boynuzlayarak havaya kaldırdı. Arenadaki seyircilerin çığlıkları arasında matadoru vücudunun farklı yerlerinden boynuzlamaya devam eden boğa, tüm müdahalelere rağmen matadora saldırmaktan vazgeçmedi.

MATADOR HASTANELİK OLDU

Yardımcı matadorlar sonunda muletalarla boğayı matadorun başından ayırarak dehşet dakikalarına son verdi. Ambulansla en yakın hastaneye kaldırılan matadorun aldığı boynuz darbelerine rağmen durumunun iyi olduğu belirtildi. Doktorlar, matadorun kısa süre sonra taburcu olacağını söyledi.

Bir önceki yazımız olan Yavru Kedi Mesaj Sesi;'Miyavv' Çok Güzell Bi Mesaj Sesi.. başlıklı makalemizde cep için kedi sesi indir, cep için kedi sesi indir yükle ve cep telefonu müzikleri kedi sesi dinle indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 164 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 14.07.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

2 Yorum Yapılmış “Kızgın Boğa’nın Matadordan İntikamı ! Video izle”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. metinn Diyor ki:

    Haziran 29th, 2013 at 10:58

    ee okadar okları saplarsan canını yakarsan hayvanın boğada sana saplar işte öyle. birindede boğanın biri kadın matadorun kıçına boynuzlarını sokmuştu :D :d

  2. elif Diyor ki:

    Haziran 29th, 2013 at 11:07

    kaşınıyor bunlar

Yorum Yapabilirsiniz