Kaza Yapma Şampiyonu Sakar Motorsiklet Sürücüsü (Video) - SanalAlemci

Kaza Yapma Şampiyonu Sakar Motorsiklet Sürücüsü (Video)

Cuma, Mayıs 24, 2013 0:04
Kaza Yapma Şampiyonu Sakar Motorsiklet Sürücüsü (Video)
Kaza Yapma Şampiyonu Sakar Motorsiklet Sürücüsü (Video) 4.3/5 (86%) 10 Oy

Olay Çin’de yaşanıyor.Videoyu izlerken ister istemez rahmetli Kemal Sunal’ın ‘Sakar Şakir’ filmi geldi aklıma..Fakat görünen o ki bu adam sakar şakir’den de sakar :)

 

 

sakar şakir - sakar motorsiklet sürücüsü çin

Şampiyonumuz siftahı beyaz bir minübüse çarparak ediyor.Devrilen motorsikletini doğrultup tekrar biniyor ve saniyeler sonra ikinci siyah bir araca daha çarpıyor.Tekrar hareket ediyor ve yine saniyeler sonra bir kaza daha yapıyor ve bu kez de bir motorsiklete tosluyor.Adam hızını alamadı durmaya niyeti yok.. Yine bir kaç saniye sonra kamyonet benzeri başka bir araca daha çarpıyor.. Motorsikletten iniyor kısa süre sonra tekrar biniyor motorsikletine..Pes etmiyor kafaya takmış, illa kullanacak ! Müthiş finali de izleyelip görelim :D

İyi ki orada çukur varmış desem ayıp olur mu.. :D

Bir önceki yazımız olan Evli Kadınla Basılan Adam Pencereden Böyle Kaçtı ! (Video) başlıklı makalemizde Brezilya'da evli kadınla basılan adamın videosu izle, Evli kadınla basılan adam balkondan böyle kaçtı video izle - Brezilya ve Kocasını aldatan kadın eşi tarafından basıldı (video) haberin detayı hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 220 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 20.07.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz