Kayserigaz Doğalgaz Borç Sorgulama; - SanalAlemci

Kayserigaz Doğalgaz Borç Sorgulama;

Perşembe, Ağustos 6, 2009 8:20
Kayserigaz Doğalgaz Borç Sorgulama; 5/5 (100%) 1 Oy

Kayserigaz Doğalgaz Borç Sorgula; (Kayseri)

  • KayserigazKayseri’de doğal gaz dağıtımını üstlenen Kayserigaz’ın resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

Kayserigaz resmi sitesinde, online işlem merkezinde online olarak Kayserigaz borcunuzu öğrenebilirsiniz. Kayserigaz faturanızı sorgulamak için aşağıdaki linke tıklayınız;

Kayserigaz Borç Sorgulama

Bir önceki yazımız olan Doğalgaz Borç Sorgulaması (Tüm İller) başlıklı makalemizde Ankara doğalgaz borcumu nasıl öğrenirim, Doğal Gaz Borcu ve Doğal Gaz Faturası sorgula hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 2.167 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 26.01.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Kayserigaz Doğalgaz Borç Sorgulama;”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; DOĞALGAZ BORÇ SORGULA Diyor ki:

    Kasım 14th, 2011 at 04:01

    [...] Kayserigaz Doğalgaz Borç Sorgulama [...]

Yorum Yapabilirsiniz