Kanıt Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği - SanalAlemci

Kanıt Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği

Pazartesi, Eylül 5, 2011 13:11
Kanıt Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği 4.7/5 (93%) 9 Oy
Kanal D ”Kanıt” Dizi Jenerik Müziği,Kanıt Dizisinin Konusu,Kanıt Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu,Kanıt Dizisi Oyuncu Gerçek İsimleri


Kanal D ”Kanıt” Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği, Kanıt Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir,Kanal D Kanıt Dizisi Oyuncularının Gerçek Adları ,Kanıt Dizi Jenerik Müziği Dinle,Kanıt dizi oyuncularının gerçek isimlerini öğren,Kanıt Dizi Oyuncuları kim kimdir, Kanıt Oyuncularının isimleri neler,Kanıt dizisinin oyuncuları gerçek adları,Kanıt dizisinde kimler oynuyor öğren, Kanıt oyuncuların gerçek adları isimleri,Kanal D Kanıt Dizisinin Jenerik Müziğini Dinle,Kanıt Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir,Kanıt dizisindeki oyuncuları kimler,sanalalemci.com Kanıt Dizisi tam oyuncu kadrosunu gör,KanalD Kanıt Oyuncuları Oyuncu Kadrosu,Kanıt Dizisi Konusu ve Oyuncu Gerçek İsimleri,Kanal D Kanıt Dizisi

Kanal D-Kanıt Dizisinin Konusu
Kanıt; zekice yapıldığına inanılan cinayetlerin, hırsızlıkların, adam kaçırmaların yani birçok suç olayının nasıl çözüldüğünü ve hangi noktada kimlerin ne kadar etkisi olduğunu ortaya seriyor.

İyi bir oyuncu kadrosuyla gerçek suç hikâyelerinin sağlam dramatizasyonu her hafta izleyiciyi ekrana kilitleyor. Sonunda tüm izleyiciler adli tıp ve emniyetle ilgili bilinmeyenleri heyecanla takip ediyor. Türkiye’de örneğine az rastlanan ‘Kanıt’ ekranlarda büyük fark yaratıyor!

Suçluların bıraktıkları delillerin nasıl tespit edildiği, uzmanlar tarafından titizlikle nasıl ortaya çıkarıldığı incelenecek, bir kadının yumurtalıklarından yaşının hesaplanması, kirpiklerde bulunan tozlardan maktulun hangi coğrafyadan geldiği, olay sırasında çevrede bulunan kan izlerinin açısı gibi pek çok ayrıntının bir suçu çözmedeki yardımının önemi gözler önüne seriliyor.

Uzman ekip her hafta suçluların peşine düşecek. Olay yeri incelenecek, tanıklar sorgulanacak ve tereddütsüz doğruları söyleyen deliller konuşacak.

Kanl D ”Kanıt” Dizi Jenerik Müziği Dinle

Kanal D ”Kanıt” Dizisinin Oyuncu Kadrosu,Oyuncuların Gerçek İsimleri

Sevil Atasoy – Sunucu
Engin Benli – Başkomser Orhan
Deniz Celiloğlu – Komser Selim
İlker Kurt – Ümit
Tuncay Gençkalan- Ferit
Enis Boztepe – Kerem
Alper Saylık – Metin 4.Bölüm
Öznur Kula – Kriminal Uzmanı
Taylan Işıklar – Operatör
Yağmur Aydemir – Tuğçe
Volkan Cal – Serdar
Gaye Turgut – Sibel
Sera Tokdemir – Zeynep
Nur Tüzün – Funda (Konuk oyuncu)
Korkmaz Polat – Murat (Basketbol Koçu)
Bir önceki yazımız olan TURKCELL Hazırkart ''GençTarife'' Avantaj Kart/30 TL ve Üstü başlıklı makalemizde ''GençTarife'' Avantaj Kart Avantajları Öğren, 30 TL ve Üstü yükleyip kazandığım hediye her yöne 2 saatin son süresi nedir? ve Avans TL’den 1.10 krş çekilirmi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 7.856 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 19.05.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Kanıt Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Dizi Oyuncuları & Dizi Müzikleri ♫ Diyor ki:

    Eylül 9th, 2011 at 04:05

    [...] Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği Öyle Bir Geçer Zaman ki Dizi Müziği ve Oyuncuların İsimleri Kanıt Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği Bir Çocuk Sevdim Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizi [...]

Yorum Yapabilirsiniz