İşte Yeni Şeffaf Seçim Sandıkları-Video ve Resimler - SanalAlemci

İşte Yeni Şeffaf Seçim Sandıkları-Video ve Resimler

Cuma, Nisan 22, 2011 3:39
Derecelendir

İlk kez 12 Haziran’da yapılacak milletvekili genel seçiminde halkın önüne konulacak olan ”şeffaf” seçim sandıklarının yurt genelinde dağıtımına başlanıldı.


AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Yalova’daki bir fabrikada üretilen 200 bin adet seçim sandığının dağıtımı, karton koliler içinde PTT’ye ait tırlarla gerçekleştiriliyor. İl ve ilçe merkezlerindeki teslimatlar PTT yetkilileri ve seçim kurulu görevlilerinin gözetiminde yapılıyor.

Eni 40, boyu 55, yüksekliği 50 santimetre olan sandıklar, ısıya ve kırılmaya dayanıklı sert plastikten üretilirken, seçim kurullarına teslim edilmeden önce laboratuvarlarda dayanıklılık testlerinden geçirildi.
İşte ”Şeffaf” Seçim Sandıkları


Yeni Şeffaf Seçim Sandıkları-Video İzle

Bir önceki yazımız olan ORC'nin 2011 Nisan Ayı Seçim Anketi Sonuçları başlıklı makalemizde 2011 seçim anketi sonuçları görüntüle, 2011 seçim anketleri-Partilerin yüzdelik oy oranları ve ORC 2011 seçim anketinin sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 364 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 18.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “İşte Yeni Şeffaf Seçim Sandıkları-Video ve Resimler”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Sandığa giderken bunlara dikkat ! Diyor ki:

    Haziran 11th, 2011 at 07:53

    [...] OY PUSULASINDAKİ YERLERİ İŞTE YENİ ŞEFFAF SEÇİM SANDIKLARI – VİDEO VE RESİMLER 12 HAZİRAN GENEL SEÇİMLERİ OY KULLANMA SAATLERİ SEÇMEN SORGULAMA SAYFASI 12 HAZİRAN 2011 OY [...]

Yorum Yapabilirsiniz