İşte En Zengin Türk! - SanalAlemci

İşte En Zengin Türk!

Çarşamba, Şubat 29, 2012 4:04
İşte En Zengin Türk! 5/5 (100%) 1 Oy

Forbes’ın “En Zengin 100 Türk” listesine göre; Türkiye’nin en zengin kişisi 3 milyar dolarlık servetiyle Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin oldu.

Listede Çukurova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Karamehmet 2,9 milyar dolarlık servetiyle ikinci, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker 2,8 milyar dolar ile üçüncü oldu.

Sıralamada Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ile Koç Holding’den Semahat Arsel 2,6’şar milyar dolarlık servetleriyle dördüncülüğü paylaşırken, Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç 2,5 milyar dolarlık servetiyle altıncı sırada yer aldı.

“En Zengin 100 Türk” listesinin ilk 10’u sırasıyla 2,4 milyar dolar ile Filiz Şahenk, 2,3 milyar dolar ile Şarık Tara, 2,2 milyar dolar ile Suna Kıraç ve 2,1 milyar dolar ile Ali Ağaoğlu şeklinde sıralandı. (Mynet)

Bir önceki yazımız olan Dikkat ! Bankanızda 500 Liranız Var! başlıklı makalemizde Bankalardan kart aidatlarını geri alabilmek için ne yapmak gerek?, Bankaların aldığı kredi kartı aidatı nasıl geri alınır ve Bankaların yıllık aldıkları kart aidatlarını geri alabilmek için hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 87 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 24.11.2018

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “İşte En Zengin Türk!”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. eyup duman oglu Diyor ki:

    Ekim 24th, 2012 at 06:57

    selam baba birtek duşunuyorum bu zengınler bu parayı nasıl elde edıyor  turkıyenin en zen gını olmak da bir başka biz hayal bile edemeyiz  trabzon  

Yorum Yapabilirsiniz