İKİZLER BURÇ’U KADINI / 22 Mayıs-21 Haziran - SanalAlemci

İKİZLER BURÇ’U KADINI / 22 Mayıs-21 Haziran

Pazartesi, Mayıs 3, 2010 10:36
İKİZLER BURÇ’U KADINI / 22 Mayıs-21 Haziran 4.9/5 (97%) 7 Oy

22 Mayıs-21 Haziran – İkizler Burcu Kadını Nasıldır?

Sabit bir yerde durması çok zor, oradan oraya dolaşır. Neşeli, hayat dolu, esprili, zeki bir kadındır. Kendini bir insana adaması gerçekten zordur. Doğal yapısı gereği sürekli değişimi arar. Sabırlı ve tutarlı olmayı öğrendiğinde her şey yoluna girecektir. Sürekli orijinal fikirleri vardır, monoton bir insan değildir. Erkeklerle ilişkilerinde soğuk gibi görünmeleri kalpsiz olduklarını göstermez. Aksine hayal dünyaları geniştir. Ve uyum sağlayabildiği, kendini heyecanlandıran, değişmesini istemeyen, şefkatli birini bulduğunda aşık olabilir. Genelde zihinsel yeteneklere ve zekaya önem verir, bazen de karşısındakinin müzik ve şiire olan ilgisini sorgular. Çalışmak zorunda kaldığında nasıl para kazanacağını ve kazandığını nasıl harcayacağını bilir. Hem duygusal hem entelektüel.

Bir önceki yazımız olan P – Harfi Rüya Yorumları; başlıklı makalemizde Harfi, rüya ve rüyada paça hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 3.066 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 20.02.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

2 Yorum Yapılmış “İKİZLER BURÇ’U KADINI / 22 Mayıs-21 Haziran”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. serdar Diyor ki:

  Haziran 4th, 2013 at 23:17

  başarılarınızın devamını dilerim:)
  nakliyat

 2. Dos Diyor ki:

  Mart 8th, 2019 at 19:46

  Gercektende isime yaradi saolun war olun

Yorum Yapabilirsiniz