FOX Tv Ana Haber Spikeri Nazlı Tolga Ekranlara Veda Etti ! (Video) - SanalAlemci

FOX Tv Ana Haber Spikeri Nazlı Tolga Ekranlara Veda Etti ! (Video)

Cumartesi, Haziran 15, 2013 16:44
FOX Tv Ana Haber Spikeri Nazlı Tolga Ekranlara Veda Etti ! (Video)
FOX Tv Ana Haber Spikeri Nazlı Tolga Ekranlara Veda Etti ! (Video) 4.5/5 (90%) 20 Oy

FOX Ana Haber Spikeri son yayınıyla izleyenlerin karşısına çıktı.

15 Haziran 2013
Nazlı Tolga veda konuşmasına izleyicilere teşekkür ederek başladı. Ardından Fox Haber ekibine ve 7 yıldır beraber çalıştığı çalışma arkadaşlarına teşekkür eden başarılı anchorwomanın sözlerine şöyle devam etti:

“Ülkemde şiddetin her türünün sona ermesi, demokratik bir ortamda fikirlerin tartışılabilmesi, tüm hayat tarzlarına hoşgörü ileyaklaşılabilmesi ve hep beraberhuzur içinde yaşayabilmemizi diliyorum”

Nazlı Tolga 2011 ve 2012 En İyi Kadın Haber Spikeri dalında Altın Kelebek Ödülü başta olmak üzere 50′ye yakın ödüle layık görülmüştü.Tolga, çok yakında Hollandalı Lawrence D. Brenninkmeyer ile nikah masasına oturacak.

Bugün son kez FOX TV Ana Haber Bülteninin sunan ve bu şekilde FOX TV’ye veda eden yılların haber spikeri Nazlı Tolga, veda kısmında göz yaşlarını tutamadı.

Ekranlara veda ederken ağlayan Nazlı Tolga, ağustos ayında evlenerek yurt dışına yerleşeceği için FOX TV Ana Haber Bülteni spikerliği görevinden istifa etti.

Ağustos ayında evlenerek yurtdışına yerleşeceği için televizyon kariyerine ara vermeye karar veren ünlü spiker Nazlı Tolga, bu akşam ekranlara veda etti.

FOX Ana Haber’deki son akşamında gözyaşlarını tutamayan Nazlı Tolga, ekip arkadaşları tarafından alkışlarla uğurlandı. Mynet

Bir önceki yazımız olan KPS Nedir ? Kimlik Paylaşım Sistemi; (KPS) Hakkında başlıklı makalemizde Kimlik Kps, Kimlik Paylaşım Sistemi ve Kimlik Paylaşım Sistemi KPS hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 2.205 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 17.07.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

4 Yorum Yapılmış “FOX Tv Ana Haber Spikeri Nazlı Tolga Ekranlara Veda Etti ! (Video)”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. sedanur Diyor ki:

  Haziran 17th, 2013 at 14:22

  çok seviyorduk NAZLI TOLGA yı :( Lütfen geri dönsün… Hem nolur ki evlenince çalışan yokmu sanki

 2. zeynep Diyor ki:

  Haziran 18th, 2013 at 16:52

  gerçekten çok seviyorduk nazlı hanımı.. umarım tekrar ekranlara döner.. kocasından ayrılmadan tabi.. mutluluklar diliyorum bu arada…

 3. Nazlı Tolga Brezilya'da spikerlik yapacak Diyor ki:

  Haziran 21st, 2013 at 15:31

  FOX Ana Haber’in güzel sunucusu Nazlı Tolga, geçen hafta ekrandan sevenlerine veda etti.

  Yedi yıldır sunduğu haberlerle evlere konuk olan Tolga, Ağustos ayında Hollandalı Lawrence D. Brenninkmeyer’le evleneceği için Türkiye’den ayrılacağını belirtti. Temmuz ayında Brezilya’ya yerleşeceğini ve orada yaşayacağını dile getiren Tolga, “Mesleğimi bırakmayacağım. 15 yıllık gazetecilik kariyerimi Brezilya’da devam ettireceğim. Orada gazetecilerle çalışacağım. Projeleri değerlendiriyorum” dedi.

 4. sevda Diyor ki:

  Mayıs 4th, 2014 at 20:19

  nazlı abla lütfen ğeri ğel sen çok ğüzel haber sunuyosun lütfen ğell sen siz olmuyo :)

Yorum Yapabilirsiniz