Felix Baumgartner’ın Uzay atlayışının yeni görüntüleri ! Video İzle - SanalAlemci

Felix Baumgartner’ın Uzay atlayışının yeni görüntüleri ! Video İzle

Cumartesi, Şubat 1, 2014 17:13
Felix Baumgartner’ın Uzay atlayışının yeni görüntüleri ! Video İzle
Felix Baumgartner’ın Uzay atlayışının yeni görüntüleri ! Video İzle 5/5 (100%) 7 Oy

Felix Baumgartner’ın çok konuşulan uzay atlayışının yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüler Felix’in yer ekibiyle konuşmalarını da içeriyor.

01 Şubat 2013 Cumartesi
Türkiye’yi de ziyaret eden Felix Baumgartner, ölüm tehlikesi yaşadığı atlayışta duygularını şu sözlerle dile getirdi. İstem dışı etrafında dönen Baumgartner, ‘O an ölüyorum hissine kapıldım’ dedi.

Felix Baumgartner’in Uzaydan Dünya’ya Tarihi Atlayışı ! Tıklayınız (İlk Video)

Helyum dolu balonuyla ulaştığı 39.000 metre yükseklikten dünyaya atlayan Avusturyalı ekstrem sporcu Felix Baumgartner’ın atlayışına ait yeni görüntüler eşliğinde ekip konuşmalarının yer aldığı yeni bir video yayınlandı.

Felix’in atlayışını muhtemelen hepiniz gördünüz. Ancak bu görüntüler öncekilerden çok daha öte netlikte. Felix’in bakış açısından olayları aktaran heyecan verici yeni görüntülerle Felix’in yaşadığı heyecana, ekibiyle diyaloglarına şahit olmak mümkün. Mynet

Bir önceki yazımız olan Yavru Kedi Mesaj Sesi;'Miyavv' Çok Güzell Bi Mesaj Sesi.. başlıklı makalemizde cep için kedi sesi indir, cep için kedi sesi indir yükle ve cep telefonu müzikleri kedi sesi dinle indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 248 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 17.10.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Felix Baumgartner’ın Uzay atlayışının yeni görüntüleri ! Video İzle”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. Felix Baumgartner’in Uzaydan Dünya’ya Tarihi Atlayışı ! (Video) - SanalAlemci Diyor ki:

    Şubat 1st, 2014 at 17:37

    [...] Atlayan Felix Baumgartner’in Rekor Atlayışı.. (Video Resimler ve Haberin Detayları) Felix Baumgartner’ın Uzay atlayışının yeni görüntüleri ! Video İzle (01 Ocak 2014 Cmr…Yeryüzünden bu çılgın rekoru birçok kişi çıplak gözle izlerken, rekor denemesi internetten [...]

Yorum Yapabilirsiniz