ESMÂ’ÜL-HÜSNÂ Video İzle - SanalAlemci

ESMÂ’ÜL-HÜSNÂ Video İzle

Cumartesi, Temmuz 3, 2010 12:50
ESMÂ’ÜL-HÜSNÂ Video İzle 4.3/5 (86%) 25 Oy

Cenabı Allah’ın 99 İsmi Şerifleri ve Anlamları Esma-ül Hüsna Video İzle

Seslendiren; Mehmet Emin Ay

Engin Noyan Sesinden ALLAH (c.c) 99 İsmi Esma-ul Hüsna Dualar Dinle Sesli Mp3 Olarak İndir!

Allah(c.c) 99 ismi sır ve faziletleri…

Bir önceki yazımız olan İşte O Çok Aranan 'Avşar Güzeli' Adlı Süper Türkü başlıklı makalemizde Al beni beni beni Cengiz Gürcan Videosu İndir, Al beni beni isimli türkü dinle ve Al beni beni sar beni beni adlı türkü dinle hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 9.546 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 25.02.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

16 Yorum Yapılmış “ESMÂ’ÜL-HÜSNÂ Video İzle”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
« Onceki12Sonraki »
 1. hatice Diyor ki:

  Eylül 17th, 2012 at 23:49

  Rabbim güzel isimlerin yüzü suyu hörmetine ismini zikrederken  gözlerden akan yaşlar hörmetine cehennem narından koru ümmeti Muhammdi ve içindede bizi.

 2. SanalAlemci Diyor ki:

  Eylül 17th, 2012 at 23:57

  Âmin..

 3. hatice şaz Diyor ki:

  Eylül 18th, 2012 at 00:20

  Allahü Teala buyuruyorki:
  Ey benim günahkâr kullarım! Size her zaman tövbeyi emrettim, ama bunu yapmadınız. Ben de bu faziletli vakitleri, diğerlerindn üstün olarak yarattım. Taki siz, bâri bu mevsimlerde Rabbiniz için günahlardan temizlenesiniz. Eğer bu kıymetli zamanlar size ulaşırda, hala günahlara israr ederseniz, vay kötülük yapanların bşına gelecek zararlara.

 4. adem Diyor ki:

  Ocak 24th, 2013 at 23:16

  çok güzel ALLAH RAZI OLSUN 

 5. mehmet Diyor ki:

  Eylül 18th, 2013 at 10:41

  kardeşlerim     karım  benden    ayrıldı     sizlerden   ricam   bana    duva   etmeniz   çok   sıkındayım  YUCE    RABİMİN   RIZASIYLA     SİZLERDEN    DUVANIZI   BEKLIYORUM      BUNUN   YUCE    RABIMDAN      GELDIGINE   İNANIYORUM     AMA    YİNEDEN   SİZLERDEN   YARDI MCI   OLMANIZI    İSDİYORUM      ALLAH   RIZASI   İÇİN    bırde    9   yaşında     rahatsız    oglum   var      can   muhammedim    canın   oglum  onunla      hafta   sonları   bırlıkde   oluyoruz       hafta    sonunda    gerı    goturdugumde       oyle   bır   hareketı   varkı    RABİM   KİMSEYE      BOYLE   BIR   CEZA   VERMESİNO   ACIYI   YAŞARKEN    BIN   DEFA   ÖLMEK   İDIYORUM   O   AN      O   RAHATSIZ   OLAN  OGLUM     OZ   ANNESİNİ  İSDEMIYOR     ONU   ANNESINE     GOTURUYORKEN    O   ÇOCUGUN   VERDIGI    GAYRETI   ÇABAYI   GOREN      MUSLUMAN   OLMAYAN  BİLE    ALLAHA   İNANINR   SANKI    BIR   İNSANI     ZORLA   ÖLUME    GOTURURLER     YA   İNSAN      SON    GUCUYLE    HAREKETLER   YAPAR      bende    oglumu   annesıne   gotururken    oglumda   oyle   yapıyor        bende   işde   o  zaman   bindefa  ölmek   isdiyorum     o  acıyı   gorunce   yaşayınca      YUCE   RABİMDEN   VE   SİZLERDEN   DUVANIZI   YARDIMLARINIZI     BEKLİYORUM       ALLAH   RIZASI   İÇİN    çok   özur   dilerim     tel  veriyorum     belki     bu   acıma    yardımcı   olacak   kerdeşlerim  vardır    05549570919

 6. tuncer Diyor ki:

  Nisan 14th, 2014 at 20:54

  Yüce Rabbim’iz (c.c.), bu kardeşimize, onu sıkıntılarından kurtaracak, huzur verecek ve mesud edecek çareler ve sebepler halk eylesin inşaAllah ve amin

« Onceki12Sonraki »

Yorum Yapabilirsiniz