Emekli Öğretmen Bir Telefonla 350 Bin TL Dolandırıldı ! İşte detaylar.. - SanalAlemci

Emekli Öğretmen Bir Telefonla 350 Bin TL Dolandırıldı ! İşte detaylar..

Cumartesi, Kasım 2, 2013 10:35
Emekli Öğretmen Bir Telefonla 350 Bin TL Dolandırıldı ! İşte detaylar..
Emekli Öğretmen Bir Telefonla 350 Bin TL Dolandırıldı ! İşte detaylar.. 3.9/5 (78%) 9 Oy

Emekli öğretmen, telefonda kendisini polis olarak tanıtan dolandırıcılara 350 bin lirasını kaptırdı..

02 Kasım 2013 Cumartesi
Kırıkkale’de 2 yıl önce emekli olduktan sonra bir kolejde görev yapan öğretmen 56 yaşındaki İ.B.’ye kendilerini polis olarak tanıtıp, 350 bin lirasını dolandırdığı iddia edilen 21 yaşındaki Tarkan S., polisin düzenlediği operasyonla İstanbul’da yakalandı.

Ünlü Diyetisyen Prof.Dr. Canan Karatay Nasıl Dolandırıldığını Anlatıyor! (Tıklayın İzleyin)
Kırıkkale’de 2 yıl önce emekli olduktan sonra özel bir kolejde görev yapan öğretmen İ.B., İstanbul’dan telefonla arayıp kendisini polis olarak tanıtan kişinin, “Bankada bulunan hesabınız boşaltılıyor. Biz de iz üzerindeyiz. Hesabındaki paraları vereceğimiz hesaba aktar, şüphelileri yakalayacağız” dediğini söyledi. İ.B. Kırıkkale’ye gelen 3 kişiye elden 78 bin lira verdiğini, 272 bin lirayı da Tarkan S. adlı kişinin hesabına yatırdığını belirtti.

Öğretmen İ.B.’nin ifadesi ve güvenlik kamerası kayıtlarından yola çıkan polis, şüphelilerin İstanbul’da olduğunu belirledi. Şüpheli Tarkan S. polis ekiplerinin düzenlediği operasyonla İstanbul’un Ümraniye ilçesinde para çekmek için geldiği banka şubesi önünde yakalandı.

Emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Tarkan S., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Kırıkkale’ye bağlı Delice Kapalı Ceza Evi’ne gönderildi.

Bir önceki yazımız olan Ünlü Diyetisyen Prof Dr. Canan Karatay da Dolandırıldı ! (Video) başlıklı makalemizde Diyetisyen Profesör doktor Canan Karatay dolandırıldı ! işte detaylar.., Dolandırıcılar Profesörü bile dolandırdılar ! 31 ekim 2013 ve Dolandırıcıların son kurbanı profesör Canan Karatay ! video hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 226 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 20.01.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Emekli Öğretmen Bir Telefonla 350 Bin TL Dolandırıldı ! İşte detaylar..”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. Ünlü Diyetisyen Prof Dr. Canan Karatay da Dolandırıldı ! (Video) - SanalAlemci Diyor ki:

    Kasım 2nd, 2013 at 10:36

    [...] 2013 Cuma Ünlü Diyetisyen Profesör Doktor Canan Karatay İşte Böyle Dolandırıldı.. (Video) Emekli Öğretmen Bir Telefonla 350 Bin TL Dolandırıldı ! Detaylar için tıklayınız Dün öğle saatlerinde Prof. Dr. Karatay’ı cep telefonundan arayan dolandırıcılar, [...]

Yorum Yapabilirsiniz