E – Harfi Rüya Yorumları; - SanalAlemci

E – Harfi Rüya Yorumları;

Perşembe, Ekim 8, 2009 6:38
E – Harfi Rüya Yorumları; 3/5 (60%) 1 Oy

E – Harfi İle Başlayan Rüya Tabirleri – Rüya Yorumları – Rüyaların Anlamları;

ECZANE : Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişiklikler olacak demektir. İlaçlarla dolu böyle bir : yere girmek maceraya atılmak olarak ta yorumlanır. Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için iftiraya : uğramak anlamındadır. Genç bir kadın için ise, yabancı erkeklerle arkadaşlıklardan zarar geleceğine : işarettir. Daha yaşlı kadınlar için sağlığın hafif hastalıklardan sonra düzeleceğine yorulur.

EDEBİYAT : Rüyada edebiyatla uğraşmak rüyayı görenin duygulu ve hassas bir kişi olduğuna ve iş yaşamında : başarılı olacağına işaret eder.

EFLATUN : Rüyada eflatun renk görmek iyeye yorulmaz, genellikle bir hastalık ve sıkıntı.demektir.

EGLENCE : Büyük bir mutluluktan sonra tekrar eski halinize döneceksiniz demektir. Dedikodu olarak da yorulur.

EJDERHA : Ejderha benzer korkunç bir hayvan görmek, hasımlarınızı yenebileceğinize.işaret.eder.

EKMEK : Rüyada ekmek hayırdır. Rüyasında ekmek gören kişi çok kısa bir süre sonra muradına erecek, iş : yaşamında başarılı olacak, bol para ve berekete kavuşacak demektir. Ekmek kabuğu kesmek çözümü : çok zor bir sorunu çözümlemek demektir. Fırından yeni çıkmış ekmek görmek ya da kokusunu almak, : para darlığından kurtulacağınıza işarettir.Buğday ekmeği görmek belirsiz olan önemli işler yoluna : girecek demektir. Darı ekmeği biraz zorluk ve sıkıntıdan sonra refaha ulaşılacağına yorulur. Arpa : ekmeği para durumunuzda beklenmedik bir miktarda artış işaretidir. Nohut ekmeği kazancınızda : azalma olacağını ancak sağlığınızın iyiye gideceğini işaret eder. Çavdar ekmeği ruh sıkıntısından : kurtulmak demektir. Yufka ekmeği büyük bir mutluluğa ulaşılacak anlamındadır. Ekmek kesmek: Bir işi : sonuçlandırmak anlamına gelir.

EKŞİ : Rüyada ekşi bir şey yemek kötü bir havadis demektir.

ELBİSE ASKISI : Rüyada elbise askısı görmek, bekar kızlar için \”kısmet\”, delikanlılar için.ise.sıkıntı.olarak.yorulur.

ELBİSE SİLMEK : Rüyada elbise silmek, kötü bir haber geleceği anlamındadır.

ELBİSE : Rüyada eski elbiseler görmek, sürekli varlık içinde olacağına yorulur. Rüyada fakirlere elbise dağıtmak, o : rüyayı gören şahsın, çok önceden yaptığı sonradan unuttuğu bir iyiliğin karşılığını alacağı anlamındadır. : Rüyada elbise veya kumaş satın almak, son zamanlarda yaptığınız yatırımların karşılığında çok az bir : kar sağlanacağına yorumlanır. Şık ve pahalı elbiseler görmek ise, rüyayı görenin insanların dış : görünüşüne çok fazla önem verdiğine, bu tutumundan vazgeçmesi gerektiğini haber verir. Lekeli : elbise dedikodular ve sıkıntılar yaşanacağını belirtir. Yeşil renkli elbise yakın zamanda emellerinize : kavuşacağınız anlamındadır. Yamalı elbise giydiğini gören kimsenin eline para geçer.

ELDİVEN : Rüyada eldiven giydiğini gören kişi kendine seçkin ortamlarda yer bulur demektir. Rüyada yeni bir : eldiveni ilk defa giymek, maaşı yüksek bir işin yöneticisi olacağını bildirir. Yırtık veya kirli eldiven görmek, : pek iyiye yorulmaz. Başkasına ait eldivenleri almak da pek hayırlı değildir. Eldiveninizi kaybettiğinizi : görürseniz, sevdikleriniz sizi terk edecek demektir. Yeni eldivenler, zor günlerden sonra feraha : kavuşmak.demektir.

ELEK : Rüyada elek göreni kişinin arkadaşları hakkında dedikodu yapacaklar demektir.

ELEKTRİKÇİ : Rüyada elektrikçi görmek, yakın zamanda çok para kazandıracak bir işe atılacağınız anlamındadır.

EL : Güzel eller, başarı ve ün kazanacağınıza, bir sanat koluyla uğraşılıyorsa başarılı olunacağına işarettir. : Kuvvetli eller, o rüyayı gören kişinin işlerinde başarılar elde edeceğine üst kademelere çıkacağına : işarettir. Rüyada görülen eller, o rüyayı gören şahsı işaret ediyorsa rüyayı gören bir süre önce bir dostuna : kırılmış ve kırıldığı bu dostuyla uzlaşmaya çalışmalıdır demektir. Çirkin bakımsız eller, fakirlik ve hayal : kırıklığı demektir. : Ellerindeki zinciri çıkaran iyi bir fırsat yakalar.

ELMA : Elma barışın, bolluğun, bereketin, ve paranın işaretçisidir. Rüyada elma görmek her işte şansınızın sizinle : beraber olduğunu ifade eder. Elma ağacının altında dinlenmek sevgili ile mutlu bir evlilik yaparlar ve : bu evlilik mutluluk getirir anlamındadır. Masa üzerinde elma görmek, çevreniz genişleyecek ve : çevrenizden saygı göreceksiniz demektir. Elma yemek uygulamaya koyduğunuz planlarınızın olumlu : sonuçlarını alacaksınız anlamındadır. Rüyada elmalı bir şey yemek bir müsabakada ilk üçe girmeye : işarettir. Rüyada elma almak kar getirecek bir işe yatırım yapacağının haberidir. Rüyada ağaçtan : düşen elmalar görmek önünüze çok sayıda güzel fırsat geleceğine işarettir. Ağaçta elma görmek, : yakın zamanda güzel bir haber alacağınız anlamındadır. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, : gerçekleşmesini istediğiniz hayallerinin olamayacağını bildirir.

ELMAS : Rüyada elmas şansın iyi olduğuna yorulur. Elmas gören kadın ise varlıklı ve bilgili biriyle; erkek ise anlayışlı, : duygusal biriyle evlenecek anlamındadır.

ENGEREK YILANI : Yılan iyiye yorulmaz. Hasımlarınız size bir komplo hazırlıyor demektir. : .Adımlarınızı.dikkatli.atmanız.gerektiğine.işarettir.

ENGEL : Rüyada bir engelin aşılması, kişinin en büyük amacına muradına ermesi demektir. Tüm sorunlara karşı : en sonunda başarılı olacağına yorumlanır.

ENKAZ : Rüyada herhangi bir çeşit enkaz görmek, pek iyiye yorulmaz. O rüyayı gören kişinin gireceği ve para : yatıracağı işlere dikkat etmesi gerekir demektir.

ERİK : Rüyada erik görmek, hiç beklemediği bir yakının ihanetine uğrayacağına işaret eder. Olgun erik : görmenin mutluluk getirdiği yorumu yapılır. Erik toplamak emellerinize ulaşamayacağınızı bildirir.

ERKEK KARDEŞ : Rüyada erkek kardeş müjde almak demektir.

ERKEK : Rüyada erkek görmek hayra yorulur. Rüyada tanımadığınız bir erkek görmek doğru haber, ferahlık : veren sözler, güzel bir iş fırsatı demektir. Rüyada tanınan bir erkek görüldüğünde onun adının anlamına : da dikkat edilmelidir. Adının anlamına göre yorum değişir. Yakışıklı erkek iyi haber, sağlık, hakkıyla : kazanç demektir.

ERKEK ÇOCUK : Rüyada erkek bir çocuk görmek, çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu ve : çevrenizde saygı göreceğinize yorulur.

EROİN : Rüyada eroin kullanıldığının görülmesi rüya sahibinin hayaller içinde olduğunu, ayaklarının yere : basmadığını işaret eder.

ESANS : Esans veya güzel koku almak, onu seven birisinin aklının daima sizde olduğunu anlatır. Rüyada esans : gibi güzel kokular sürmek, yakın bir gelecekte mutlu olacağınızı bildirir. Bir esans veya lavanta alınıyorsa, : bu da evlilik müjdesidir. Evliler için.esans.mutluluk.rahatlık.demektir.

ESİR : Rüyada esir düştüğünü görmek, başkasının malında gözü bulunduğuna veya borcunu inkar ettiğine, : yahut evlilikte mutsuz olacağına yorumlanır.

ESKİCİ : Rüyada eskici görmek, yakını tarafından dolandırılacağını anlatır.

EŞEK ARISI : Rüyada eşek arısı görmek, bir seyahate çıkılacağına işaret eder.

EŞKİYA : Rüyada eşkıya görmek, sizi destekleyen bir kişinin bu desteği sizden çekeceğini bildirir.

EŞEK : Anıran eşek, değersiz birinde azar işiteceğine işarettir. Eşeğe binmek yabancı memlekete yolculuk : demektir. Eşeği kesmek kötü bir iş yapmaya işarettir.

EŞYA NAKLİ : Rüyada eşya nakli görmek hareket ve davranışlarının insanları rahatsız ettiği anlamındadır ve hal ve : hareketlere dikkat etmesi gerektiğini bildirir.

ET : Rüyada et yemek, iyiye yorulmaz. Özellikle çiğ et daima kötüye yorumlanır. Bir kasapta asılı duran etler : çevreyi de ilgilendiren sorundur.İnsan eti dedikodu olacağını bildirir. Rüyasında bir kasaptan et alan : kimsenin sağlığı bozulacak demektir. Koyun eti sağlığın bozulacağını ve kötü olayların habercisidir. Kuş : eti yemek isteklerin olacağına işaret eder. Kokmuş et çok kötü sayılır. Et yemekleri yemek kazancın helal : olmadığının işaretidir.

ETİKET : Rüyada etiket görmek, rüyayı görenin gösterişe çok önem verdiğini bildirir.

EV : Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu görmek hayatının da gönlüne göre olması demektir. Hayatı : boyunca güven içinde ve yaptıklarından zevk alacak demektir. Evin genişliği mutluluğun artması : demektir. Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır. Dağ başında ev görmek yükselmenin, herkesten üstün : duruma geçmenin haberidir.

EVLAT : Servete ve paraya işarettir. Kız evlat görmek; işlerinin iyi gideceğine,

EVLENMEK : Rüyada evlenen zengin olur diye yorumları.

EVLİYA : Rüyada melek, evliya gibi kutsal varlıklar görmek daima iyiye yorulur. Büyük mutluluk ve rahatlığı bildirir. : Bu rüyalar dertlerin biteceği müjdeler. Rüyayı gören kimse maddi manevi güvene erer. Evliya rüyalarını : kimseye söylememeniz yararlıdır. Evliya türbesi yakındaysa ziyaret etmelisiniz.

EVRAK : Genç bir erkeğin rüyada, evrak imzalaması; hüzne veya boş yere mektup yazmasına yorulur. Rüyayı : göre şef veya amir ise rüyayı görenin güvenilmeyen bir memur olduğuna işarettir. Evrak lekeli ise, bir : tuzak hazırlandığının haberidir.

EV YAPMAK : Rüyada ev yapmak, vaktin hoş geçmesine yorulur, Toprakla meşgul olmaya mal elde edileceğine : işarettir. Camdan yapılmış ev görmek, hasımlarınızın tuzağına düşmek anlamındadır.

EZAN : Ezan sesi duymak, başarı sağlık ve mutluk anlamındadır.

EZİYET : Rüyada birine eziyet ettiğini gören kişi bir iyilik yapar anlamındadır. Rüyasında eziyete uğradığını gören : kimse büyük iyilik bulur.

Bir önceki yazımız olan D – Harfi Rüya Yorumları; başlıklı makalemizde D, d harfi ile başlayan ve D harfi ile rüya tabirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.323 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 04.12.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz