Dönüş Çilesi Başladı – Bu Yollara Dikkat! - SanalAlemci

Dönüş Çilesi Başladı – Bu Yollara Dikkat!

Çarşamba, Kasım 9, 2011 11:07
Derecelendir

TEM’de dönüş yoğunluğu başladı..

TEM otoyolunun Bolu Dağı kesiminde, dönüş yoğunluğu yaşanmaya başladı.
Güncelleme:09 Kasım 2011Çarşamba

ANKARA (A.A) – Kurban Bayramının son gününde tatilciler dönüş yolculuğuna çıkarken Karayolları Genel Müdürlüğü de 3 ayrı noktadaki yol çalışmaları nedeniyle ulaşımın kontrollü sağlandığını duyurarak sürücüleri uyardı.

2011 Kurban Bayramı Bayram Bilançosu: 61 Ölü, 281 Yaralı

Bayram tatilinin son gününde sürücüleri uyaran Karayolları Genel Müdürlüğü, www.kgm.gov.tr adresindeki web sitesinde duyurduğu Yol Durumu Bülteni’yle çalışma olan noktaları duyurdu.

Karayolları Genel Müdürlüğü’ne göre çalışma olan 14 noktanın bilgileri şöyle:

”Bursa-Karacabey yolunun 56-64.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten ve iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Ankara-Kırıkkale yolunun 11.km.sindeki Lalahan Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım gidiş-geliş ve dönüşümlü olarak servis yolundan sağlanmaktadır.

Gebze-İzmit yolunun 5-27.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.”

Duyuruda, karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması; zincir, takoz ve çekme halatı bulundurulması, aşırı yağış alan yörelerde ani heyelan ve çökme olaylarına karşı dikkatli olunması gerektiği belirtildi.

Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için ‘www.kgm.gov.tr’ internet adresi ile (0312) 415 88 00 ve (0312) 425 47 12 numaralı telefonlara başvurulabilecek.

Öte yandan bayram tatilinin son gününde TEM otoyolunun Bolu Dağı kesiminde, TEM Otoyolu ile D-100 ve D-130 kara yollarının Kocaeli geçişinde yoğunluk yaşanmaya başladı. Ankara-İstanbul yönünde yoğunluk yaşanırken, İstanbul-Ankara istikametinde araçlar normal seyrediyor.
Mynet

Bir önceki yazımız olan Yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 40 milyon lira ! başlıklı makalemizde 2011 2012 yılbaşı ikramiyesi ile neler alınabilir, 2011 2012 yılbaşı özel ikramiyesi ne kadar kaç para TL olacak ve 2011 bu sene yılbaşı çekilişi büyük ikramiye ne kadar? hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 123 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 12.02.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz