Son Depremleri Sorgulama Öğrenme Sayfası - SanalAlemci

Son Depremleri Sorgulama Öğrenme Sayfası

Perşembe, Mayıs 13, 2010 14:56
Son Depremleri Sorgulama Öğrenme Sayfası 3.1/5 (63%) 8 Oy

En son deprem nerede ve kaç şiddetinde oldu-Türkiye ve yakın çevresindeki meydana gelen son depremleri öğren-Kandilli Rasathanesi En Son Deprem Bilgileri Sorgula- Online olarak en son deprem nerede hangi tarihte oldu öğren-Güncel deprem sorgulama öğrenme ekranı-Anlık olarak deprem bilgileri sorgulama öğrenme sayfası Kandilli Rasathanesi deprem bilgilerini öğrenme sayfası

Deprem Sorgulamak İçin;

Kandilli Rasathanesi resmi internet sitesinin “Deprem Sorgulama” sayfası yoluyla anlık olarak meydana gelen depremleri görebilirsiniz. Deprem Sorgulaması için, Kandilli Rasathanesi’nin ilgili sayfasına gitmeniz yeterli olacaktır.
Deprem Sorgulaması  İçin Tıklayınız.

AFAD deprem riski sorgula öğren -AFAD deprem riski sorgulama öğrenme sayfası (Tıklayınız)

Bir önceki yazımız olan SEÇMEN SORGULAMA SAYFASI başlıklı makalemizde 12 haziran 2011 genel seçimleri sandık bilgilerinizi öğrenin, 12 haziran 2011 seçmen sandık bilgileri görüntüle ve 2011 ''Sandık Bilgisi Sorgulama'' sayfası hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 594 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 16.03.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Son Depremleri Sorgulama Öğrenme Sayfası”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Van Depreminde Son Bilanço: 601 Ölü ! Diyor ki:

    Ekim 31st, 2011 at 04:33

    [...]Erzurum’un “lojistik üs” olarak belirlendiği ifade edilen açıklamada, deprem için gelen dış yardımların ülkelere göre dağılımı şöyle [...]

Yorum Yapabilirsiniz