Çinlilerden Nefret Ediyorum !! Neden mi? (+18) - SanalAlemci

Çinlilerden Nefret Ediyorum !! Neden mi? (+18)

Cumartesi, Haziran 9, 2012 17:09
Çinlilerden Nefret Ediyorum !! Neden mi? (+18) 4.7/5 (93%) 3 Oy

Çin’de bir pazar yerinde 2 yaşındaki Yui Yui adlı küçük bir kız çocuğuna kamyonet çarpıyor. Aracı kullanan insan görünümlü şöför çıkıp ne olduğuna bile bakma gereği duymadan cânice küçük çocuğun üzerinden geçerek ezdikten sonra hiçbirşey olmamış gibi yoluna devam ediyor..

çin'de pazar yerinde ezilen çocuk

Kanlar içinde yatan çocuğun üzerinden biraz sonra başka bir kamyonet daha geçiyor.. Kanlar içinde dakikalarca can çekişmesine rağmen yanından geçen 18 kişiden bir tanesi bile yardım etmiyor!

Evet arkadaş nefret ediyorum bu çinlilerden..!!

İşkenceleri ile meşhur,merhametsiz vicdansız âdi yaratıklar..Fare,kedi,köpek ne bulsa mideye indiren,hatta cenin bile yiyebilen aşağılık midesiz cani pislik yaratıklar..(İnsan sıfatını haketmiyorlar)

İzlerken kanım dondu..Görüntüler son derece rahatsız edici.. Sağlık sorununuz varsa lütfen izlemeyin..

Cennet’de hak Cehennem’de..!

İnsanlık Öldü mü?

Bir önceki yazımız olan Kaldırımda Ayakta Doğum Yaptı, Bebeği Bırakıp Gitti ! (Video) başlıklı makalemizde Ayakta kaldırımda doğum yaptı bebeği bırakıp gitti (Video), çocuğunu kaldırımda doğurdu kaçtı - haberin detayları ve sokakta doğum yapan kadın istanbul bağcılar video hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 520 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 15.03.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Çinlilerden Nefret Ediyorum !! Neden mi? (+18)”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. Chopstick ile hırsızlık yapan çinli yankesiciler.. (Video) - SanalAlemci Diyor ki:

    Nisan 7th, 2013 at 00:06

    [...]Nasıl bir millet bu çinliler yaa..Hiç sevmiyorum bunları ! Buraya tıklayınca ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız..(+18)[...]

Yorum Yapabilirsiniz