Cep’te Tarife Karşılaştırma Dönemi Başladı ! (19 mart 2013 salı) - SanalAlemci

Cep’te Tarife Karşılaştırma Dönemi Başladı ! (19 mart 2013 salı)

Salı, Mart 19, 2013 15:01
Cep’te Tarife Karşılaştırma Dönemi Başladı ! (19 mart 2013 salı)
Cep’te Tarife Karşılaştırma Dönemi Başladı ! (19 mart 2013 salı) 4.1/5 (82%) 10 Oy

Turkcell, Vodafone ve Avea, internet sayfalarından cep telefonlarında tarifeler arası karşılaştırma imkanı sunan uygulamaya başladı. Yeni dönem bugün başladı – (19-03-2013-salı)

GSM operatörleri, cep telefonlarında tarife karışıklığına son vermek için internet sayfalarından tarifeler arası karşılaştırma olanağı sunan uygulamaya başladı.

Mobil iletişim sektöründeki gelişmeler ve numara taşıma hakkının sağlanması ile artan rekabet sonrası GSM operatörleri, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) talebi üzerine tüketici lehine yeni bir uygulamayı hayata geçirdi.

Turkcell, Vodafone ve Avea, mobil telefon kullanıcılarının en uygun tarifeyi seçebilmesine imkan tanımak için internet sitelerinden tarifeler arası karşılaştırma uygulamasına başladı.

Mobil telefon kullanıcıları, test sürecinde olan uygulama kapsamında GSM operatörlerinin internet sitelerinden tarife ve paketleri karşılaştırabiliyor. Her cep telefonu operatörünün internet sitesinde yalnızca kendisine ait tarifeler karşılaştırılabiliyor.

Tüketiciler, test sürecinde karşılaştırma sayfalarına yönelik görüş ve önerilerini BTK’ya iletilebilecek. Mynet

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 160 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 17.07.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz