Cep Telefonu İçin PSY ”Gangnam Style” Zil Sesi Melodi İndir! - SanalAlemci

Cep Telefonu İçin PSY ”Gangnam Style” Zil Sesi Melodi İndir!

Cumartesi, Şubat 16, 2013 15:07
Cep Telefonu İçin PSY ”Gangnam Style” Zil Sesi Melodi İndir!
Cep Telefonu İçin PSY ”Gangnam Style” Zil Sesi Melodi İndir! 4.2/5 (84%) 38 Oy

Cep telefonu melodisi yapmak için Gangnam Style Kısa Zil Sesi İndir,Cep için Gangnam Style Zil Sesi İndir (mp3 formatında),Gangnam style şarkısını cep telefonunda dinle zil sesi yap!

 

 

 

http://www.sanalalemci.com/ses/SanalAlemci.Com_PSY_GANGNAM_STYLE_zil_sesi_indir.mp3

İndirmek İçin ”Sağ Tıkla Hedefi Farklı Kaydet” Ya da ”Bağlantıyı Farklı Kaydet” [Download]

http://www.sanalalemci.com/ses/SanalAlemci.Com_Gangnam_Style_Remix.mp3

PSY ”Gangnam Style” Zil Sesi Melodi İndir! (Remix) (Sağ Tıkla ‘Bağlantıyı Farklı Kaydet’) [Download]

Not: Bu konuda yayınlanan içerik, orjinal halde olmayıp kırpılmış yani kısa hale getirilerek sadece melodi olarak kullanabileceğiniz müzik şeklindedir ve/veya tanıtım amaçlıdır..Ben şarkıyı kestim fakat sizler tekrar düzenlemek isterseniz Mp3 Trim isimli bu programla (Türkçe) istediğiniz yerden kesip düzenleyebilirsiniz.

Gangnam Style Orjinal Klip Videosu İzle + Şarkı Sözleri ve Anlamı

Gangnam Style Akustik Versiyon Dinle İzle (Video)

Gangnam Style İlginç Animasyon Videosu İzle (Video)

Bir önceki yazımız olan İframe Virüsü ! Beyaz Bir Sayfa İle Karşılaşıyorsanız Bu Makaleyi Mutlaka Okuyun !! başlıklı makalemizde Beyaz Bir Sayfa İle Karşılaşmak, beyaz sayfa ile karşılaşanlar ve İframe Virüs Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 2.460 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 21.10.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

4 Yorum Yapılmış “Cep Telefonu İçin PSY ”Gangnam Style” Zil Sesi Melodi İndir!”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. Gangnam Style animasyonu da rekor kırdı ! (Video) - SanalAlemci » Gangnam Style animasyonu da rekor kırdı ! (Video) Diyor ki:

  Şubat 19th, 2013 at 15:19

  [...]Gangnam Style animasyon videosu en çok izlenen videolar arasına yerleşti.İşte Gangnam Style şarkısının animasyonu Video;Cep Telefonu İçin PSY ”Gangnam Style” Zil Sesi Melodi İndir!Gangnam Style Orjinal Klip Video İzle | Gangnam Style Şarkı Sözleri ve Anlamı Gangnam Style [...]

 2. Gangnam Style (Akustik Versiyon) Video İzle - SanalAlemci » Gangnam Style (Akustik Versiyon) Video İzle Diyor ki:

  Şubat 19th, 2013 at 15:20

  [...]Gangnam Style şarkısı sözleri,Gangnam Style Animasyon videosu izle,PSY Gangnam Style Akustik Versiyon dinle video izleCep Telefonu İçin PSY ”Gangnam Style” Zil Sesi Melodi İndir! Gangnam Style Orjinal Video Klip İzle + Gangnam Style Şarkı Sözleri ve Anlamı PSY Gangnam Style [...]

 3. İşte İnternetin Yeni Fenomeni ! Psy “Gangnam Style” (Video Klip ve Şarkı Sözleri) - SanalAlemci » İşte İnternetin Yeni Fenomeni ! Psy “Gangnam Style” (Video Klip ve Şarkı Sözleri) Diyor ki:

  Şubat 19th, 2013 at 15:21

  [...]Gangnam Style” Şarkısı Hakkında Bilgiler,Video Klibi Şarkının Orjinal ve Türkçe Sözleri; Cep Telefonu İçin PSY ”Gangnam Style” Zil Sesi Melodi İndir! Gangnam Style Animasyonlu Video İzle Gangnam Style Akustik Versiyon Dinlemek İçin [...]

 4. Hayrettin ”Mangal Style” Komik Video Klip İzle - SanalAlemci Diyor ki:

  Mart 18th, 2013 at 17:26

  [...]Mangal style şarkı sözü, kasaba gitsek etin kilosu kaça,hayrettin mangal style şarkısı sozleri,Cep Telefonu İçin PSY ”Gangnam Style” Zil Sesi Melodi İndir! Gangnam Style Orjinal Video Klip İzle + Gangnam Style Şarkı Sözleri ve Anlamı PSY Gangnam [...]

Yorum Yapabilirsiniz