Büşra Pekin’de Muhteşem Yüzyıl’da.. - SanalAlemci

Büşra Pekin’de Muhteşem Yüzyıl’da..

Çarşamba, Mayıs 16, 2012 8:32
Derecelendir

Şimdiye kadar birçok başarılı oyuncuyu konuk eden ‘Muhteşem Yüzyıl’ın bugün (16 mayıs 2012 Çarşamba) ekranlara gelecek olan bölümünde Büşra Pekin, ‘bohçacı Şirin Hatun’ karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak.
M.Yüzyıl bohçacı şirin hatun - Büşra Pekin
Son yıllarda yer aldığı projelerdeki başarısıyla adından sıklıkla bahsettiren Büşra Pekin, ‘Muhteşem Yüzyıl‘ dizisinin bu hafta ekranlara gelecek olan yeni bölümüne konuk oluyor. Eski saraydan kumaş satmak için gelen ama asıl amacı Hürrem Sultan’a haber getirmek olan ‘Şirin Hatun‘ karakteri için kamera karşısına geçen Büşra Pekin, “Muhteşem Yüzyıl dizisi rejisi, senaryosu, kostümleri ve dekoruyla ülkemizde çok önemli bir yere sahip. zaten severek izlediğim bu diziye konuk olmak heyecan vericiydi. Oyuncular Muhteşem Yüzyıl gibi iyi kurulmuş, büyülü dünyalara girmeye dünden hazırdır. Özellikle bir dönem karakterini oynamak oyuncu açısından iştah açıcı. İnsan oynarken kendini o döneme ait hissediyor. Bizim işimizin de en eğlenceli tarafı bu” dedi.
Muhteşem Yüzyıl’da Muhteşem Benzerlikler! Tıklayınız
Çekimleri iki günde tamamlanan Pekin, “Muhteşem Yüzyıl yönetmenlerine, oyuncularına ve ekibine beni içlerinden biri gibi karşıladıkları için teşekkür ederim. Harika bir setti” diye konuştu. Mynet

Bir önceki yazımız olan GS-FB Şampiyonluk Maçı Öncesi ve Sonrası Olaylar (12-05-2012) başlıklı makalemizde 2012 FB-GS şampiyonluk maçından önce ve sonra görüntüler olaylar, FB -GS- şampiyonluk maçı sonrası görüntüleri 12 mayıs 2012 ve Fenerbahçe Galatasaray derbisi sonrası Kadıköyde olaylar video hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 685 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 14.11.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz