Burası Osmanlı Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği - SanalAlemci

Burası Osmanlı Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği

Cumartesi, Eylül 3, 2011 13:24
Derecelendir
TRT1 – 2011 ”Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam” Yeni Dizi Müziği Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Oyuncu Gerçek İsimleri


TRT1 2011 Yeni Dizisi ”Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam” Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği 2011, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir,Burası Osmanlı Dizi Oyuncularının Gerçek Adları ,Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Dizi Jenerik Müziği Dinle,Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizi oyuncularının gerçek isimlerini öğren,Burası Osmanlı Dizi Oyuncuları kim kimdir, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Oyuncularının isimleri neler,2011 Burası Osmanlı dizisinin oyuncuları gerçek adları,Burası Osmanlı dizisinde kimler oynuyor öğren, Burası Osmanlı oyuncuların gerçek adları isimleri,2011 TRT1 Yeni Dizi Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Dizisinin Jenerik Müziğini Dinle,Burası Osmanlı Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir,Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisindeki oyuncuları kimler,sanalalemci.com Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Dizisi tam oyuncu kadrosunu gör,TRT1 Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Oyuncuları,Burası Osmanlı Dizisi Oyuncu Gerçek İsimleri ,Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Dizi Oyuncu Kadrosu

”Burası Osmanlı” Dizisinin İsmi: ”Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam” Olarak Değişmiştir..! Detaylar İçin Tıklayınız

Eski yönetmen Ezel Akay’ın süpervizör olarak görev yapmaya başladığı dizinin yeni adı ‘Burası Osmanlı Kıyam‘ oldu.

Lale Devri’ni anlatan dizinin eski bölümlerinde III. Ahmet rolünü Seray Sever’in kardeşi Soner Sever canlandırıyordu. Ancak senaryo değiştirildi ve projede zaman atlaması yapıldı. Bu nedenle Sever’in yaşı genç olunca kadro dışı kaldıve dizinin yeni padişahı Kerem Atabeyoğlu oldu. Dizide Türkan Şoray da rol alıyor.

Burası Osmanlı :1711/Sır Kanunu TRT 1 Ekranlarında

Burası Osmanlı Oyuncu Kadrosu Oyuncuların Gerçek İsimleri

BİR ZAMANLAR OSMANLI KIYAM Dizisinin Oyuncu Kadrosu ve Yeni Fragmanlar İçin Tıklayınız

TRT 1 ekranlarında başlayacak bir dönem dizisi olan Burası Osmanlı Sır Kanunu dizisinin fragmanları TRT 1′de dönmeye başladı. Başrollerinde Türkan Şoray, Tolga Karel, Fırat Tanış, Öykü Çelik, Melike Öcalan gibi oyuncuların yer aldığı dizi merakla bekleniyor.

Son dönemler de tarihi yeniden canlandıran dönem dizilerinin özellikle Muhteşem Yüzyıl‘ın elde ettiği izlenme oranı, bu gibi dizilere olan ilgiyi arttırdı. Burası Osmanlı Sır Kanunu dizisi de bu ilginin sonucu olarak ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin yönetmenliğini Hacivat ve Karagöz Nasıl Öldürüldü?, Yedi Kocalı Hürmüz gibi önemli tarihi sinema filmlerine de imza atmış olan Ezel Akay yapacak.

Dizinin senaryosuna ilişkin bilgiler henüz kamuoyuyla paylaşılmadı. Ancak Ezel Akay’ın daha önceki filmlerinde tarih, komedi unsurlarıyla birlikte sunuldu. Bununla birlikte bu filmde de bu unsurların yer alması mümkün olmakla birlikte daha çok entrika, macera ve dram öğelerinin ön plan da olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan TURKCELL Hazırkart ''GençTarife'' Avantaj Kart/30 TL ve Üstü başlıklı makalemizde ''GençTarife'' Avantaj Kart Avantajları Öğren, 30 TL ve Üstü yükleyip kazandığım hediye her yöne 2 saatin son süresi nedir? ve Avans TL’den 1.10 krş çekilirmi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.744 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 13.04.2018

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

2 Yorum Yapılmış “Burası Osmanlı Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Dizi Oyuncuları & Dizi Müzikleri ♫ Diyor ki:

    Eylül 5th, 2011 at 13:30

    [...] Leyla İle Mecnun Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği Yerden Yüksek Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği Burası Osmanlı Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği Başrolde Aşk Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği (Yeni Diziler Eklenecektir) Dizi [...]

  2. SanalAlemci » Blog Archive » ‘Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam’ Dizisi Oyuncuları ve Dizi Fragmanları Diyor ki:

    Mart 6th, 2012 at 07:05

    [...]Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Dizisinin Konusu Dizi Oyuncularının Karakterleri Oyuncu Gerçek İsimleri, ”Burası Osmanlı” Dizisinin İsmi: ”Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam” Olarak Değişmiştir.. TRT1 [...]

Yorum Yapabilirsiniz