BOĞA BURÇ’U KADINI / 21 Nisan-21 Mayıs - SanalAlemci

BOĞA BURÇ’U KADINI / 21 Nisan-21 Mayıs

Pazartesi, Mayıs 3, 2010 10:38
BOĞA BURÇ’U KADINI / 21 Nisan-21 Mayıs 4.8/5 (96%) 11 Oy

21 Nisan-21 Mayıs – Boğa Burcu Kadını Nasıldır?

Disiplinli, sabırlı, açık sözlü, dürüst insanlardır. Birçok erkeğe göre daha cesur ve merttirler. Hayatta yaşamak zorunda kaldıkları bütün problemlere sabırla göğüs gererler ama damarına basarsanız öfkesi çevresindeki herkesi kaçırmaya yetecektir. Boş kafalı insanlara dayanamaz, kendine gerçek bir erkek arar. Karmaşık konularla ilgilenmez, felsefe yapmak yerine kendini pratik ve anlaşılır şekilde ifade etmeyi tercih eder. Düşmanlarına karşı ilgisiz, buz gibi, dostlarına karşı ise sıcak, samimi ve kötü günlerinde yanlarında bulunacak bir dost olur. Boğa erkeği gibi o da doğallıkları sever. Vazosunda yapma çiçekler göremezsiniz, kokuları hoş, egzotik kokulardır. Aslında kokular, sesler ve renkler onları çok etkiler. Parlak ve canlı renkleri severler üstelik bir de bu renk mavinin tonlarından biri ise dayanamazlar. Müzik ise başka bir büyüdür onlar için, sanata karşı yetenekleri vardır. Müzik aleti çalmak, resim yapmak, sergileri gezmek, doğanın içinde olmak onları mutlu eder. Görsel güzelliklerini sade ve zevkli giyinişleri ile pekiştirirler. Süslü püslü olması yerine elbiselerinin pahalı, kaliteli, pratik olmasını isterler. Her şeyi yavaş yapmaktan hoşlanır, temkinli davranırlar, acele etmeleri için dürtüklediklerinde ise öfkelenebilirler ve saldırgan olabilirler. Dayanıklı insanlardır, ve zayıflığa tahammülleri yoktur. Hallerinden şikayet etmezler, sadıktırlar, misafirperverdirler. Ağır olmaları, sükunetle hareket etmeleri çoğu zaman tembel oluşlarına yorulur. Aksine boğa kadını çok çalışkandır ve havadan para kazanmayı sevmez, emeğinin karşılığını almak ister.

Bir önceki yazımız olan P – Harfi Rüya Yorumları; başlıklı makalemizde Harfi, rüya ve rüyada paça hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 2.842 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 17.09.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “BOĞA BURÇ’U KADINI / 21 Nisan-21 Mayıs”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. Burçlar ve Kadınlar (Tüm Burçlar) - SanalAlemci » Burçlar ve Kadınlar (Tüm Burçlar) Diyor ki:

    Şubat 26th, 2013 at 11:46

    [...]Burcunuzun Özelliğini Biliyor musunuz ?İşte Burcunuz ve Siz; KOÇ BURÇ’U KADINI ( 21 Mart-20 Nisan) BOĞA BURÇ’U KADINI ( 21 Nisan-21 Mayıs) İKİZLER BURÇ’U KADINI ( 22 Mayıs-21 Haziran) YENGEÇ BURÇ’U KADINI ( 22 Haziran-23 [...]

Yorum Yapabilirsiniz