Bir Ömür Yetmez Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği - SanalAlemci

Bir Ömür Yetmez Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği

Cumartesi, Kasım 5, 2011 4:14
Derecelendir

2011 Star Tv Yeni Dizisi Bir Ömür Yetmez Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu,Bir Ömür Yetmez Dizi Oyuncularının Gerçek Adları ,Bir Ömür Yetmez Dizi Jenerik Müziği Dinle Fragman İzle,Bir Ömür Yetmez dizi oyuncularının gerçek isimlerini öğren,Bir Ömür Yetmez Dizi Oyuncuları kim kimdir,Bir Ömür Yetmez Oyuncu Kadrosu – Bir Ömür Yetmez Dizisinin Oyuncu Kadrosu,Star Tv Yeni Dizisi Bir Ömür Yetmez dizisinin oyuncuları gerçek adları,Bir Ömür Yetmez dizisinde kimler oynuyor öğren,sanalalemci.com Bir Ömür Yetmez oyuncuların gerçek adları isimleri,Bir Ömür Yetmez Dizisinin Jenerik Müziğini Dinle Fragman İzle,Star Tv Bir Ömür Yetmez Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Oyuncuların Gerçek İsimleri


Bir Ömür Yetmez 21 Kasım Pazartesi 20:00′da Star’da!

Bir Ömür Yetmez Dizi Fragmanı İzle Dizi Jenerik Müziği Dinle ♫2011 Star Tv Yeni Dizisi ”Bir Ömür Yetmez” Konusu;

1980′li yıllarda, Zuhal, iki küçük oğlu ve kocası Mehmet ile kendi halinde mutlu bir hayat yaşarken, tanımadığı birisinin evine gelip kocasını öldürmesi ve çocuklarının ortadan kaybolmasıyla altüst olur. Zuhal artık yaşayan bir ölüdür ve hayatta güvendiği tek insan da Şeker’dir. İstanbul’un karanlık yüzlerinden Şeker, Zuhal’e imkansız bir aşkla bağlıdır. Bilmediği şey, sağ kolu olan ve oğlu yerine koyduğu Ali’nin aslında Zuhal’in yıllar önce kaybettiği oğullarından birisi olduğudur. Öte yandan kader, diğer kardeş Ömer’i de yanlarına getirir. Ömer, Şeker’in oyunlarını su yüzüne çıkarmak için görevlendirilmiş ve onun şirketinde, hiç tanımadığı, aslında abisi olan Ali’nin yanında bir gizli polis olarak çalışmaktadır. Bütün bu örülen ağlar içinde Hazal, Şeker’in biricik kızı, Amerika’dan döner ve çocukluk aşkı Ali’yle karşılaşır. Ama Ali’nin de, Hazal’ın da bu aşkı yeşertmesi kolay olmayacaktır, üstelik tek engel Şeker de değildir. Bir Ömür Yetmez, geçmişte yapılan hataların bedelini bir ömür boyu ödeyen, kaybettiklerini bulmak için her gün yeniden ölmek zorunda kalanların, pişmanlıkların, dostlukların ve kardeşliğin hikayesidir.

Bir Ömür Yetmez Dizisi Oyuncu Kadrosu Oyuncuların Gerçek İsimleri

Ali Akyol gerçek adı; Mert Fırat
Hazal Sertel gerçek adı; Ezgi Mola
Kemal Sertel gerçek adı; Özkan Uğur
Zuhal Özer gerçek adı; Lale Mansur
Ömer Batur gerçek adı; Ahmet Rıfat Sungar
İsmail Koçer gerçek adı; Kevork Malikyan
Eren gerçek adı; Kaan Urgancıoğlu
Şükran gerçek adı; Nazan Kesal
Gülay gerçek adı; Merve Erdoğan
Rıza gerçek adı; Kadir Özdal

Bir önceki yazımız olan TURKCELL Hazırkart ''GençTarife'' Avantaj Kart/30 TL ve Üstü başlıklı makalemizde ''GençTarife'' Avantaj Kart Avantajları Öğren, 30 TL ve Üstü yükleyip kazandığım hediye her yöne 2 saatin son süresi nedir? ve Avans TL’den 1.10 krş çekilirmi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 922 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 18.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Bir Ömür Yetmez Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Dizi Oyuncuları & Dizi Müzikleri ♫ Diyor ki:

    Aralık 29th, 2011 at 06:44

    [...]Behzat Ç. Dizi Oyuncuları Gerçek İsimleri ve Dizi Jenerik Müziği Bir Ömür Yetmez Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Gerçek İsimleri – Dizi Fragmanı Tek Başımıza Dizi Konusu Fragmanı Dizi Oyuncu Kadrosu Gerçek İsimleri Sihirli Annem Dizi [...]

Yorum Yapabilirsiniz