Bakanlar Kurulu’ndan bayram müjdesi..İşte detaylar - SanalAlemci

Bakanlar Kurulu’ndan bayram müjdesi..İşte detaylar

Salı, Temmuz 23, 2013 11:41
Bakanlar Kurulu’ndan bayram müjdesi..İşte detaylar
Bakanlar Kurulu’ndan bayram müjdesi..İşte detaylar 4.8/5 (95%) 8 Oy

Bülent Arınç, Ramazan Bayramı boyunca oto yolların ücretsiz olacağını bildirdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Başbakanlık Merkez Bina’da toplanan Bakanlar Kurulu sona erdi. Yaklaşık 5 saat süren toplantının ardından Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, bir basın toplantısı düzenledi.

Ramazan Bayramı’ndan önce bir başka Bakanlar Kurulu toplantısı düzenlenmeme ihtimali olduğunu söyleyen Arınç, Bayram’da köprülerin yine Bakanlar Kurulu kararı ile ücretsiz olacağını haber verdi. Arınç, Bakanlar Kurulu’nun, Ramazan Bayramı’nını ilk günü olan 8 Ağustos Perşembe saat 00.00′dan 11 Ağustos Pazar günü saat 24.00′e kadar oto yollarının ücretsiz olması, bayram süresince de belediyelerce yürütülen toplu taşıma hizmetlerinin ücretsiz veya indirimli olması yönünde karar verdiğini aktardı. Kaynak: ensonhaber.com

Bir önceki yazımız olan Şafak Sezer Gezi Eylemi İçin Başbakan Erdoğan'dan Özür Diledi.. başlıklı makalemizde Şafak sezer gezi parkı eylemi için Başbakan Erdoğan dan özür diledi hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 189 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 12.06.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz