Babasının sakalsız halini görünce şoke olan küçük kız (Video) - SanalAlemci

Babasının sakalsız halini görünce şoke olan küçük kız (Video)

Pazartesi, Eylül 23, 2013 15:52
Babasının sakalsız halini görünce şoke olan küçük kız (Video)
Babasının sakalsız halini görünce şoke olan küçük kız (Video) 4.8/5 (96%) 5 Oy

Babasını hep sakallı görmeye alışmış bir bebek bir anda karşısında tıraşlı üstelik babasının sesiyle konuşan bir adam görünse ne yapar dersiniz. İşte internette günün en çok izlenen videosu.

Sakallı görmeye alıştığı babasını bir anda karşısında sakalsız görünce ağlamaya başlayan bebeğin videosu büyük ilgi gördü.

Çocuklardaki görme algısı yetişkinlere göre farklılık gösterir. Alıştığı bir görüntünün birden değişmesi çocukta tedirginlik yaratır.

Videoda, baba uzun sakalları ile küçük sevimli kızını seviyor. Kız da durumdan memnun, babası ile şakalaşıyor ve arada babasının uzun sakallarına dokunuyor.

Babası banyoya girip çıktığında ise, kız büyük şok yaşayarak tanıyamıyor babasını. Çünkü babası sakallarını kesmiş olarak çıkıyor banyodan.

Az önceki babasının birden görüntüsünün değişmesi kızda anlamlandıramadığı bir gariplik hissi veriyor. Ve küçük kız bu manzara karşısında ağlamaya başlıyor. Kaynak: Mynet

Bir önceki yazımız olan Bir Kartal'ın gözünden uçuş ânı ! İzlemek ister misiniz? (Video) başlıklı makalemizde Kartalın üzerindeki kameradan uçuş ânı video izle, Üzerine kamera koyulan karatalın uçarken ki görüntüleri (ilginç video izle) ve Üzerine kamera yerleştirilen vahşi bir kartalın uçuş görüntüleri (Video) hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 425 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 21.07.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz