AVEA – ”ŞimdiAra” Servisi Hakkında Bilgiler - SanalAlemci

AVEA – ”ŞimdiAra” Servisi Hakkında Bilgiler

Cumartesi, Ağustos 7, 2010 11:00
Kategori:Avea
AVEA – ”ŞimdiAra” Servisi Hakkında Bilgiler 1.5/5 (30%) 4 Oy

AVEA – ”ŞimdiAra” Servisi Detaylı Bilgiler..

Bu servis ile arayarak ulaşamadığınız bir Avea abonesi telefonunu açar ve ulaşılabilir hale gelirse ŞimdiAra servisi otomatik olarak devreye girer ve karşı tarafın ulaşılabilir konumda olduğunu kısa mesaj olarak bildirir.

ŞimdiAra otomatik olarak çalışır. Bu servis, ücretsiz olarak, tüm Avea abonelerine açılmıştır. ŞimdiAra SMS mesajlarının sonunda markalara ait kampanya ve promosyon duyuru metinleri yer almaktadır.

ŞimdiAra servisi ile ilgili açma, kapama gibi interaktif işlemleri İşlemler menüsünden, AveaMerkez üzerinden, SMS ile ve *100# tuşlayarak yapabilirsiniz.

Ücretlendirme;

ŞimdiAra servisi ücretsizdir.

Kaynak: Avea

Bir önceki yazımız olan Bu Kategorideki Konular; TURKCELL başlıklı makalemizde Trcell-genç nar-otomatik nar-aylık nar-haftalık nar paketleri nasıl yapılır, Turkcell - İnternet - Kampanyalar - Yazılım - Uygulamalar - Yardım ve Turkcell Bilinemeyen Numaraları Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.243 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 29.11.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “AVEA – ”ŞimdiAra” Servisi Hakkında Bilgiler”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; AVEA Diyor ki:

    Temmuz 16th, 2011 at 13:48

    [...] AVEA – ”ŞimdiAra” Servisi Hakkında Bilgiler [...]

Yorum Yapabilirsiniz