AVEA Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası - SanalAlemci

AVEA Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çarşamba, Mayıs 15, 2013 17:28
Kategori:Avea
AVEA Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
AVEA Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası 3.6/5 (73%) 208 Oy

444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri Numarası Avea müşteri temsilcisine beklemeden en hızlı şekilde nasıl bağlanabilirim, Avea musteri islemlerine dogrudan hemen bağlanmak için ne yapmalıyım,Avea müşteri hizmetleri hattında müşteri temsilcisine doğrudan direkt bağlanma tuşları,Avea da telefonda müşteri temsilcisine en hızlı şekilde bekletilmeden nasıl ulaşırım,En Kısa Yoldan Avea Müşteri Temsilcisine direkt nasıl bağlanırım,

Müşteri hizmetlerindeki müşteri temsilcisine beklemeden nasıl daha çabuk bağlanırım diye bir araştırma yaptım.Bilgileri (aşağıda) ve sizlerle paylaşmak istedim.Umarım faydalı olur..

Bilirsiniz herhangi bir müşteri hizmetlerine bağlanmak derdinizi anlatmak başlı başına bir dert’tir çoğu zaman..Ararsınız müşteri hizmetlerini, yok o tuşa bas yok bu tuşa bas.. İlk başta belki güzel gelen fakat ilerleyen dakikalarda sizi deli eden istemeden dinlemek zorunda kaldığınız müzikler.. Zaman kaybı, giden kontörler, bitmeye yaklaşan cep telefonunuzun şarjı,Kulağınıza yapıştırdığınız telefonun verdiği rahatsızlık vs..Uzun süre bekledikten sonra ‘Tamam içime doğdu epey bekledim şimdi bağlanırım’ dersiniz fakat yine bağlanamazsınız ! Ümitleriniz yavaş yavaş tükenirken o ses gelir birden ! (Tabi şarjınız ve sabrınız hâla bitmediyse) Buyrun, ben falan falan nasıl yardımcı olabilirim?

İşte beklenen o büyük an ! Hadi gözünüz aydın..

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası; (Avea hatlardan arayanlar için) 500
Avea Müşteri Hizmetleri Numarası; (Diğer yönlerden arayanlar için) 4441500

AVEA HATTI OLMAYAN BİR TELEFON ile Beklemeden Müşteri temsilcisine bağlanmak için sırasıyla; 2 – 1 – 0 Tuşlayınız.

Müşteri temsilcisine kısa yoldan bağlanmak isterseniz, telefonla otomatik operatöre bağlandıktan sonra sırası ile 130 tuşlayınız.

1 ve 3 tuşlarından sonra 0 ‘ı tuşlamadan önce 2 saniye bekleyin. Müşteri temsilcisi karşınıza çıkacaktır.

Not; Konuda eksik ya da herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorum alanında belirtiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları Hızlı Bağlanma

Yukarıda resimdeki bilgiler telefondabekleme.com isimli siteden alıntıdır.

TURKCELL Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

VODAFONE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bir önceki yazımız olan Turkcell ''ÇalarkenDinlet'' Servisi Hakkında Detaylı Bilgiler.. başlıklı makalemizde Çalarken dinlet servisi aboneliği nasıl İPTAL edilir hemen öğren, Turkcell - Çalarken Dinlet müziği melodisi nasıl yapılır? Servis İptali nasıl yapılır öğren ve Turkcell Çalarken Dinlet servisine nasıl abone olunur ve nasıl İptal edilir öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 73.702 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 15.02.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

86 Yorum Yapılmış “AVEA Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
« Onceki123456789Sonraki »
 1. ŞERAFETTİN ARLI Diyor ki:

  Aralık 2nd, 2016 at 15:34

  yeterli bakiyem olmasına rağmen Tarifem yenilenmedi 30 tl bakiyem var idi 10 tl oldu yardımcı olurmusunuz

 2. Özgür GAZİOĞLU Diyor ki:

  Mayıs 30th, 2017 at 08:55

  0536 56869** nolu telefonu kullanıyorum. Geçenlerde …. ödemeniz yapılmıştır şeklinde mesaj geldi. Ben bir yeri aramadığım içn hemen avea samsun bayisine gittim. DOVODA üyeliğinden dolayı 19.00 tl yansıtıldığını söyledi. Hemen iptalini istedim. İptal edilerek, edildiğine dair telefonuma mesaj geldi. Ancak bugün fatura sorguladığımda 35 tl olan faturamın 53.5 tl olduğunu dolayısıyla bu paranın isteğim dışında yansıtıldığını gördüm. Bu ilavenin derhal silinmesini ve bana bilgi verilmesini acilen beklemekteyim. Önceden de oldu. Halen tüketici mahkemesinde incelemesi devam ediyor. Artık usandım. Avea (Türk Telekom) dan ayrılmayı ciddi ciddi düşünmeye başladım. Bu sahte uygulamalarla bizleri muhatap bırakmanız hoş değil. Buradan yukarıdaki metni kopyaladığımı ve sonuç alamazsam tüketici köşelerinde ve sosyal medya gibi çok insana ulaşacak sitelerde yayınlayacağımı da size önceden bildirmiş olayım. Acil bilgi bekler saygılarımı iletirim…

 3. abdurrahman ölmez Diyor ki:

  Eylül 8th, 2017 at 13:24

  ağutos faturam olumsuz hiçbirşey yokken GPS den dolayı 134 tl geldi. Paramın iadesini talep ediyorum.

 4. Hakan Batmaz Diyor ki:

  Eylül 18th, 2017 at 10:58

  Müşteri hizmetlerinden biri ile birebir görüşmek bu kadar zor olmamalıydı.. Yazık böyle bir kuruma… Ben alt tarafı numarama ait arama vs.. döküm isteyecektim.. Maalesef ki olmuyor…

 5. ihsan aker Diyor ki:

  Aralık 26th, 2017 at 13:20

  adana huzurevleri mahallesi 77093 nolu sokakda oturmaktayım. avea hattı kullanıyorum. avealı telefonum evin içerisinde kesinlikle çekmiyor,telefonum avea hattını hiç görmüyor ve sinyal yerinde sürekli çarpı işareti var.evin dışına çıktığımda avea kartını görmeye başlıyor ve sinyal yerinde 2, 3 çıbık çekmeye başlıyor. aynı telefonumda türkcell hattını denedim evimin içinde canavar gibi çekiyor. telefonumu tamire gönderdim hiçbir arıza çıkmadı. avea hattı olan komşulara sordum onlarda aynı sorunları yaşadıklarını ifade ettiler. buradan anlaşılıyorki huzurevleri 77093 sokak ve çevresi için avea baz istasyonunun sinyal gücünü artırmanız gerekiyor. şimdi sizden ricamız lütfen bu konu ile biran önce ilgilenmenizdir.TEŞEKKÜRLER.

 6. alev değirmenci Diyor ki:

  Aralık 26th, 2017 at 16:26

  Müşteri hizmetlerine ulaşmak ne zor…

« Onceki123456789Sonraki »

Yorum Yapabilirsiniz