Avea ”Kral Tarife” Detayları - SanalAlemci

Avea ”Kral Tarife” Detayları

Cumartesi, Temmuz 16, 2011 13:22
Kategori:Avea
Avea ”Kral Tarife” Detayları 4.5/5 (90%) 2 Oy

Avea ”Kral Tarife” Detayları..

Kral Tarife’de ne yüklersen yükle, her yöne konuşmanın dakikası sadece 10 kuruş!

Artık kaç TL yüklersen, o kadar gün boyunca, dakikası sadece 10 kuruşa konuşabilirsin.

3 TL yüklersen 3 gün, 10 TL yüklersen 10 gün boyunca her yöne dakikası sadece 10 kuruş.

Daha çok yükleyin , daha uzun süre avantajlı fiyata konuşun!

DETAYLAR;

 • Kral Tarife’deki aboneler yükledikleri TL kadar gün boyunca her yöne dakikası 10 kuruş olarak ücretlendirilecektir.
 • Kral Tarife’deki aboneler indirimli tarifelerden yararlanabilmek için en az 1 TL yükleme yapmalıdırlar. Aboneler yükleme yaptıkları TL tutarı kadar gün boyunca indirimli tarifeden faydalanabilirler ve anılan gün sayısı tüketildikten sonra yeniden yükleme yapmadıkları durumda yurt içi her yöne doğru yapılan indirimsiz aramaların dakikası 41,5 kuruştan ücretlendirilmektedir. Özel servis aramaları, Kıbrıs ve uluslararası aramalar yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
 • Tarifede indirimli fiyatların maksimum geçerlilik süresi 90 gündür. Abonelerin 90 TL üzerinde yaptıkları yüklemelerde indirimli süre 90 gün olarak kabul edilir.
 • Yükleme miktarının küsüratlı olması durumunda indirimli konuşma hakkı kazanılan gün sayısı, tamsayı kısmına bakılarak belirlenir. (Yani 5.5 TL yüklediğinizde 5 gün indirimli konuşursunuz.)
 • Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Kral Tarife’de yurt içi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 41,5 kuruştan ücretlendirilmektedir.
 • Kral Tarife’ye özel Numara Taşıma teklifi 10 Mayıs 2011 tarihine kadar numara taşıma işlemi tamamlanmış aboneler için geçerlidir. 10 Mayıs 2011 tarihinde ve sonrasında tamamlanacak olan numara taşıma işlemleri için kampanya geçerli olmayacaktır.
 • Kral Tarife’de olmayan faturasız Avea aboneleri, KRAL yazıp 1110‘a kısa mesaj göndererek Kral Tarife’ye geçebilirler.
 • Kral Tarife’ye yeni hat satın alarak gelen abonelerden geçiş ücreti alınmamaktadır.
 • Kral Tarife’ye numarasını taşıyarak gelen abonelerden, herhangi bir tarife geçiş ücreti alınmamaktadır.
 • Kral Tarife’de olmayan Avealı abonelerden, Kral Tarife’ye geçişlerde, abone faturalı hat sahibi ise KDV ve ÖİV dâhil 20 TL, faturasız hat sahibi ise 10 TL tarife geçiş ücreti alınmaktadır. Faturalı hatlardan yapılan geçişlerde, 20 TL tutarı son faturaya yansıtılır.

ÜCRETLENDİRME
(Büyük resim için resim üzerine tıklayınız)

Kral Tarife’deki aboneler indirimli tarifelerden yararlanabilmek için en az 1 TL yükleme yapmalıdırlar.

Kral Tarife’de yurt içi her yöne doğru yapılan indirimsiz aramaların dakikası ve yurt içi her yöne yapılan SMS gönderimleri 41,5 kuruştan ücretlendirilmektedir.

Tarifenin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Tek yükleme yaparak avantajlı konuşma süresi azami 90 gündür.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem Avea’da!

Türkiye’de ilk defa Avea’nın sunduğu bu üstün teknoloji sayesinde, cep telefonunuzdan internete, ATM’lerden Avea satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde…

Detaylı bilgi için tıklayın
Avea

Bir önceki yazımız olan Turkcell - 60 Dakika Hediye Kampanyası! başlıklı makalemizde 20 lira yükle 60 dk kazan turkcell, 20 lira yükleyip 60 dk hediye kazanmak için detaylar ve 20 TL Yükle 1 saat Turkcell içi bedava Kazan! hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 945 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 07.12.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Avea ”Kral Tarife” Detayları”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; AVEA Diyor ki:

  Temmuz 16th, 2011 at 13:25

  [...] Avea Kral Tarife Detayları [...]

Yorum Yapabilirsiniz