AVEA, Haftalık Bal 100 Paketi Detayları - SanalAlemci

AVEA, Haftalık Bal 100 Paketi Detayları

Salı, Aralık 4, 2012 13:45
Kategori:Avea
AVEA, Haftalık Bal 100 Paketi Detayları
AVEA, Haftalık Bal 100 Paketi Detayları 3.7/5 (73%) 32 Oy

Avea’da Haftalık ”Bal 100 paketi” nasıl alınır,Avea Bal 100 paketinden kalan dakika sms internet nasıl sorgulanır,Avea Bal 100 paketi nasıl iptal edilir? Avea Bal 100 paketi hakkında detaylı bilgiler..

Avea’dan faturasız bal gibi paketler! Tek paketle hem konuşun, hem mesajlaşın hem de internette rahat rahat gezin; sizden ballısı olmasın!

Paket Bilgisi

Bal 100 Paketi ile sadece 9 TL karşılığında bir hafta boyunca kullanabileceğiniz, her yöne 100 dakika, her yöne 100 SMS, 100 MB internete sahip olursunuz.
Ücretlendirme

Hangi Paket Bal 100 Paketi
Ne öderim? 9 TL
Ne alırım?
Her yöne 100 dk
+
Her yöne 100 SMS
+
100 MB İnternet
Nasıl alırım? 100 yaz 2070′e ücretsiz SMS gönder ya da çağrı merkezini ara

AVEA, AYLIK BAL 250 ve BAL 500 PAKETİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AVEA BAL 300 PAKET DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
Detaylar

Avealı olmayanlar;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gelin.
Faturasız Avealılar

100 yazıp 2070‘e gönderin

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Paket kapsamında sunulan SMS, internet ve dakikaların kullanım süresi paket tanımlandıktan sonraki 7 gündür, 7 gün sonunda kullanılmayan haklar silinecek devretmeyecektir.
Paket kapsamındaki hakların 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır.
Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi kendi tarifenizin üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki internet faydası bitirildiği zaman ise her hangibir bir internet hediyesi/paketiniz yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 0,492KR/100KB olarak uygulanacaktır.
Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar ve SMSler sadece yurtiçi yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakikalar Özel servis numaralarını,katma değerli servisleri, KKTC ve yurtdışı aramalarını kapsamamaktadır.
Paketlerdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Bu paketlerle birlikte başka dakika, SMS ve internet paketlerimizden de faydalanabileceksiniz.
Paketler SMS veya çağrı merkezini arayarak satın alınabilir . Paketler hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer paketinizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer paketinizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
Yurt içinde Avea hatlarından yapılan 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 41,5 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
Paketleri kurumsal tarifeler, Katlayan tarife, Standart Tarife ve Faturasız Ofis Tarifeleri hariç olmak üzere tüm bireysel faturasız tarife kullanıcıları paketi satın alabileceklerdir.
100 yazıp 2070e ücretsiz kısa mesaj göndererek paketi satın alabileceksiniz.
Paketinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Paket iptal edildiğinde mevcut dakika, SMS ve internet haklarınızdan kalanlar kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
Paket aynı hafta içinde birden fazla kez satın alınabilecektir.
Ücretsiz Kalan Miktar Sorgusu

Paketten kalan haklarınızı 2070 kısa numarasına KALAN 100 yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Paket İptali

Dilerseniz IPTAL 100 yazıp 2070‘e göndererek Bal 100 Paketi iptal edebilirsiniz.

Paket aşım ücreti

Paket aşım ücreti 0,492KR/100KB’dir.

Standart Ücretlendirme

WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,2 TL/10KB,

Internet APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,5 TL/100KB’dir.

Kaynak: Avea

Bir önceki yazımız olan Yeni Turkcell Reklamı 'Turkcell Style' Video izle / Gangnam Style başlıklı makalemizde Trcell Reklamı Bitmeyen TL - Turkcell Style Reklamı İzle, TURKCELL STYLE reklam videosu'nu izle sözlerini oku ve Turkcell Style Reklamı'nın Videosu ve Sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 5.401 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 21.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

2 Yorum Yapılmış “AVEA, Haftalık Bal 100 Paketi Detayları”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » AVEA, Aylık Bal 300 Paketi Detayları Diyor ki:

    Aralık 6th, 2012 at 13:57

    [...] öderim?20 TLNe alırım?Her yöne 300 dkNasıl alırım?300 yaz 2070′e ücretsiz SMS gönderAVEA HAFTALIK BAL 100 PAKET DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZAVEA, AYLIK BAL 250 ve BAL 500 PAKETİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZTüm ücretlendirme [...]

  2. diren Diyor ki:

    Mart 2nd, 2013 at 21:17

    ya 100 yazıp 2070 e gönderdim işleminiz gerçekleştirilememektedir diyor!

Yorum Yapabilirsiniz