Avea – Genç Paket ‘Yıkılan Paket’ Detayları - SanalAlemci

Avea – Genç Paket ‘Yıkılan Paket’ Detayları

Salı, Haziran 21, 2011 10:40
Kategori:Avea
Avea – Genç Paket ‘Yıkılan Paket’ Detayları 3.5/5 (70%) 26 Oy

Avea’da 19 Liraya HY 500 Dk HY 1000 SMS 1 GB İnternet almak için,Avea 19 TL’lik faturasız GENC PAKET’ten kimler faydalanabilir öğren,Avea Genc Tarife Genc Paket Yıkılan Paket Detayları,Avea Genç Paket Alımı Bakiye Öğrenme ve İptali,Avea ile ayda 19 liraya heryöne 500 dk HY 1000 Sms & 1 GB İnternet Detayları,AVEA 19 TL’lik Genç Paketi kimler alabilir

Avea – 19 TL’lik Genç Paket – Numara Taşıma İle Gelen Gençlere Özel !

Avea yıkılan paket Genc Paket

Aveaya gelen gençlere her şey dahil yıkılan paket !
Aveadan Faturasız hatlara 19 TL ye yıkılan paket
Gerçek özgürlük için haydi Avea’ya !

TCKIMLIK NO nu yaz 1991‘e SMS gönder, kayıt ol!
Sadece 19 TL ye, HERYÖNE 500 dakika + HERYÖNE 1.000 SMS + 1 GB data senin olsun !

AVEA YIKILAN PAKET REKLAM FİLMİ İZLE

BİLGİ;

* Numarasını Avea’nın faturasız tarifelerine taşıyan 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, bakiyelerinden 19 TL düşülmesi karşılığında 12 ay boyunca her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet’ten oluşan Genç Paket’i satın alabileceklerdir.
* Genç Paket’i almak isteyen abonelerin, 25 yaş ve altı olduklarını kanıtlayabilmeleri için, 11 haneli T.C. Kimlik Numara‘larını yazıp, 1991 kısa koduna mesaj atmaları gerekmektedir. 12 yaşın altındakilere ait T.C Kimlik Numaraları ile paket kaydı yapılmamaktadır.
* Abonelerin Genç Paket’in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından faydalanabilmeleri için, numara taşıma ile Avea’nın faturasız tarifelerine gelmelerinin ardından 30 gün içinde Genç Paket’i satın almaları gerekmektedir.
* Hat sahibi ile kullanıcının TC Kimlik numarası aynı olmak zorunda değildir, kullanıcının T.C. Kimlik Numarası gerekli kriterler için uygun ise paket satın alınabilir. Bir T.C. Kimlik Numarası ile Genç Paket’e en fazla bir kez kayıt olunabilir.
* Genç Paket iptal edilmedikçe otomatik olarak yenilenir. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 5 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Genç Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan aboneler, tekrar T.C. Kimlik Numara’larını 1991′e göndererek, Genç Paket’i alabilirler.
* Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL yazarak 1991‘e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen fırsatlar silinmeyecek ancak paket otomatik olarak yenilenmeyecektir.
* Numara taşıma ile gelen abone, 12 ay boyunca her yöne 500 dakika faydasını alabiliyor olacak. 12. aydan sontra otomatik olarak Avealılarla 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet faydası ile devam edeceklerdir.
* Numara taşıma ile gelen abone, numara taşıma ya da cihaz kampanyalarından herhangi birine kayıtlı ise; Genç Paket’in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından yararlanamaz. Söz konusu koşullarda Genç Paket’i talep eden aboneye, otomatik olarak Aveaiçi 1000 dakika faydası verilecektir.
* Genç Paket kapsamında verilen tüm faydaların kullanım süresi 30 gündür, 30 gün içerinde kullanılmayan haklar silinecektir.
* Genç Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, 1991 servis numarasına KALAN yazıp SMS göndererek sorgulayabilecektir.
* Genç Paket’i satın alabilmek için bakiyede en az 20 TL bulunması gerekmektedir.
* Genç Paket kapsamında kazanılan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
* Genç Paket’in aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Mobil internet bonusunun aşımı durumunda ise, başka herhangi bir mobil internet bonusu/paketi yoksa, 30 günlük bonus periyodunda 0,05 TL/MB ile ücretlendirilir.
* Genç Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakika ve SMS ler sadece yurt içi kullanımda geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMSler 444′lü numaraları, Özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
* Genç Paket’teki dakikaların ücretlendirme periodu 60 saniyedir.
* Bu paketler faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
Kaynak; Avea

Bir önceki yazımız olan Turkcell - 60 Dakika Hediye Kampanyası! başlıklı makalemizde 20 lira yükle 60 dk kazan turkcell, 20 lira yükleyip 60 dk hediye kazanmak için detaylar ve 20 TL Yükle 1 saat Turkcell içi bedava Kazan! hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.882 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 06.12.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.
Etiketler , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 Yorum Yapılmış “Avea – Genç Paket ‘Yıkılan Paket’ Detayları”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; AVEA Diyor ki:

    Haziran 22nd, 2011 at 03:53

    [...] AVEA Katagorisindeki Konuların Tamamı; AVEA -Yıkılan Paket Detayları AVEA – ARANKAZAN Nasıl yapılır? ARAN KAZAN Kampanya [...]

  2. ayşenur sarmacı Diyor ki:

    Nisan 6th, 2012 at 12:10

    ben bu tarifeye kayıt oldum ama 20 tl yükledikten sonra tc mi gönderiyom bida sonra gönderdikten sonra da kampanya kaydı yapılmıştır daha önceden diyor ama olmuyor bu tariyeye geçmiyor 19 tl almıyor kontörden yardımcı olun bana acil….

Yorum Yapabilirsiniz