AVEA, Aylık Bal 300 Paketi Detayları - SanalAlemci

AVEA, Aylık Bal 300 Paketi Detayları

Çarşamba, Aralık 5, 2012 13:57
Kategori:Avea
AVEA, Aylık Bal 300 Paketi Detayları
AVEA, Aylık Bal 300 Paketi Detayları 3.9/5 (77%) 27 Oy

Avea’da Aylık ”Bal 300 paketi” nasıl alınır,Avea Bal 300 paketinden kalan dakika bakiye nasıl sorgulanır,Avea Bal 300 paketi nasıl iptal edilir? Avea Bal 300 paketi hakkında detaylı bilgiler..

Bal 300 Paketi
Avea’dan faturasız bal gibi paketler! Tek paketle hem konuşun, hem mesajlaşın hem de internette rahat rahat gezin; sizden ballısı olmasın!

Bal 300 Paketi ile sadece 20 TL karşılığında bir ay boyunca kullanabileceğiniz, her yöne 300 dakika hediye!

Ücretlendirme

Hangi PaketBal 300 Paketi
Ne öderim?20 TL
Ne alırım?Her yöne 300 dk
Nasıl alırım?300 yaz 2070′e ücretsiz SMS gönder

AVEA HAFTALIK BAL 100 PAKET DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AVEA, AYLIK BAL 250 ve BAL 500 PAKETİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Üyeliğinizi Hemen Başlatın

Avealı olmayanlar;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gelin.
Faturasız Avealılar

300 yazıp 2070‘e gönderin

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Paket kapsamında sunulan SMS, internet ve dakikaların kullanım süresi paket tanımlandıktan sonraki 30 gündür, 30 gün sonunda kullanılmayan haklar silinecek devretmeyecektir.
Paket kapsamındaki hakların 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır.
Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi kendi tarifenizin üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki internet faydası bitirildiği zaman ise herhangi bir internet hediyesi/paketiniz yoksa, 30 günlük paket kullanım periyodunda 0,05TL/MB ile ücretlendirilir.
Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar ve SMSler sadece yurtiçi yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakikalar 444’lü numaraları, Özel servis numaralarını, Kıbrıs ve yurtdışı aramalarını kapsamamaktadır.
Paketteki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Bu paketle birlikte başka dakika, SMS ve internet paketlerimizden de faydalanabileceksiniz.
Paket SMS kanalı ile paket ücreti bakiyeden düşülerek ya da Avea Bayilerinden kredi kartı ya da nakit ödeme ile satın alınabilecektir. Paketler hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer paketinizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer paketinizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
Yurt içinde Avea hatlarından yapılan 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 41,5 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

SMS aracılığı ile;

Paketleri Katlayan tarife, Standart Tarife ve Faturasız Ofis Tarifeleri hariç olmak üzere tüm faturasız tarife kullanıcıları SMS yoluyla satın alabileceklerdir.
Bal 300 Paketini 300 yazıp 2070e ücretsiz kısa mesaj göndererek satın alabileceksiniz.
Paketinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Paket iptal edildiğinde mevcut dakika, SMSve internet haklarınızdan kalanlar kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.

Paket aynı ay içinde birden fazla satın alınabilecektir.

Avea Bayileri aracılığı ile;
Tarife kısıtı olmadan tüm faturasız tarife kullanıcıları Avea Bayilerinden paketi iki şekilde satın alabilecektir.
İlk yöntem ile müşterilerimiz paket ücretini Bal 250 paketi için 20TL, Bal 500 Paketi için 30TL olarak nakit ya da kredi kartı ile ödeyerek Bal Paket Kartlarını satın alabileceksiniz. Kartın arkasındaki şifreyi kullanarak aşağıdaki şekilde paketi hattınıza yükleyebilirsiniz.
Cep telefonunuzdan 9333‘ü arayarak kartın üstündeki numaranızı girin.
Cep telefonunuzdan YUK bir boşluk kart numaranızı yazıp 9333’e bir kısa mesaj gönderin.
Cep telefonunuzdan Servis Menüsü‘ne girin ve Asistan Menüsü‘nü seçin. Menüyü izleyerek kart numaranizi girin.
Web’den yüklemek için www.avea.com.tr Yükleme Menüsü‘ne girin.
Cep telefonunuzdan *933#Bal Paket şifresi arama tuşunu tıklayın.
Paket aynı ay içinde birden fazla satın alınabilecektir.
Bu kanalla yapılan paket yüklemesi ile hattın aktif abonelik süresi uzayacaktır.
Bu kanaldan satın aldığınız paketler yenilenmeyecektir.
TTNET Mobil’e, Avea’ya ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Avea, TTNET Mobil hatlarında tekrar satın alınması gerekmektedir.

Ücretsiz Kalan Miktar Sorgusu
Paketten kalan haklarınızı 2070 kısa numarasına Bal 300 Paketi için KALAN 300 yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Paket İptali

Dilerseniz IPTAL 300 yazıp 2070‘e göndererek Bal 300 Paketi iptal edebilirsiniz.

Kaynak: Avea

Bir önceki yazımız olan Yeni Turkcell Reklamı 'Turkcell Style' Video izle / Gangnam Style başlıklı makalemizde Trcell Reklamı Bitmeyen TL - Turkcell Style Reklamı İzle, TURKCELL STYLE reklam videosu'nu izle sözlerini oku ve Turkcell Style Reklamı'nın Videosu ve Sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 15.709 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 21.07.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz