AVEA – 2011 ”Ramazan Paketi” Kampanya Detayları - SanalAlemci

AVEA – 2011 ”Ramazan Paketi” Kampanya Detayları

Cumartesi, Temmuz 30, 2011 12:38
Kategori:Avea
Derecelendir
AVEA – 2011 ”RAMAZAN PAKETİ” Kampanya Detayları

Ramazan boyunca günde heryöne 60 dakika sadece 2 lira!
Ramazan Avea’lıya Güzel !


Bilgi;
Ramazan boyunca günde heryöne 60 dakika sadece 2 lira!

Ramazan Paketi ile özgür ol, istediğin günlerde paket al, aldığın günler tüm sevdiklerinle rahat rahat konuş!

KAYIT yaz 2460‘a ücretsiz gönder, istersen her gün al, her gün konuş!

Fatura döneminizde, Tarife, Paket ve Kampanyalara ait kalan dakikalarınızı, SES yazıp 6000‘e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Dakika sorgulama servisi ücretsizdir. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

NOT: Eğer tarifeniz kapsamında heryöne dakikalarınız var ise 6000 dakika sorgulaması sonucunda günlük paket ve tarifenize ait heryöne dakikalarınızın toplam bilgisi gelecektir.

Ücretlendirme;

Hangi Paket? Ramazan Paketi
Ne Öderim? Sadece 2 TL!
Ne Alırım? Günde Heryöne 60 Dakika
Nasıl Alırım? KAYIT yazıp 2460‘a ücretsiz gönder!

Detaylar;

* Ramazan paketi 26 Temmuz ile 29 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir.
* Paketten hem faturalı hem faturasız bireysel Avea müşterileri yararlanabilir.
* Paket dakikaları 22:00′a kadar kayıt olan müşterilerimiz için aynı gün 23:59′a kadar, 22:00 sonrası kayıt olanlar için ise ertesi gün 23:59′a kadar geçerli olacaktır. Paket kullanım süresi bittiğinde kalan dakikalar bir sonraki güne devretmeyip silinecektir.
* Paket tanımlandıktan sonra otomatik yenilenmeyecek ve alınan paket iptal edilemeyecektir.
* Paketten aynı günde bir kez faydalanılabilir.
* Faturasız müşterilerimizin paketi satın alabilmesi için hattında en az 2,5TL bakiyesi olmalıdır.
* Paket kapsamında sunulan yurt içi her yöne 60dk yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numaraları yönlerine yapılan görüşmelerde geçerli olmayacaktır.
* Paket kapsamındaki dakikalar transfer edilemeyecektir.
* Paket aboneliği başarılı bir şekilde tamamlandığında bilgi SMS’i gönderilecektir.24 saatlik kullanım sağlayan bu paketten yararlanmak isteyen faturalı müşterilere, bilgilendirmenin güncelliği son 48 saatlik kullanımları içermeyebileceğinden, paket kullanımlarına yönelik %80-%100 kullanım sınırı SMS’leri faturalı paket müşterilerine gönderilmeyecektir.
* Faturalı müşterilerimiz için paket alındıktan sonraki tüm aramalar öncelikli olarak paket kapsamındaki her yöne 60 dakikadan düşecek olup sadece Kamu protokol tarifelerinde grup içi ücretsiz arama hakkına sahip müşterilerimiz için grupiçi aramalar öncelikli tarife dakikalarından düşecektir.
* Faturasız hatlar için ise dakikaların kullanım önceliği, grupiçi faydası, saat bazlı paketler, aylık paketler, ramazan paketi, haftalık/haftasonu paketleri şeklinde olacaktır.
* Ramazan paketi ile diğer konuşma paketleri aynı anda kullanılabilir.
* Kampanyaya kurumsal müşterilerimiz dahil değildir.

Sık Sorulan Sorular;

Ramazan Paketi nedir?
Günde yurtiçi heryöne 60 dakika konuşma fırsatı sunan Ramazan boyunca geçerli bir konuşma paketidir.

Kimler yararlanabilir?
Faturalı ve faturasız tüm bireysel Avea müşterileri paketten yararlanabilir. Kurumsal, Faturasız Avea Çalışan, Faturasız Avea Çalışan Aile, Kontör Ofiste, Faturasız Satış Noktası /Bayii Tarifeleri kampanyay dahil değildir.

Nasıl kayıt olabilirim?
Pakete Ramazan boyunca dilediğiniz gün ve saatte KAYIT yazıp 2460‘a göndererek kayıt olabilirsiniz. Faturasız müşterilerimizin paketten yararlanabilmeleri için en az 2.5TL bakiye olması gerekmektedir.

Paketim ne kadar süre geçerli olur?
Paket dakikaları 22:00′a kadar kayıt olan müşterilerimiz için aynı gün 23:59′a kadar, 22:00 sonrası kayıt olanlar için ise ertesi gün 23:59′a kadar geçerli olacaktır. Paket kullanım süresi bittiğinde kalan dakikalar bir sonraki güne devretmeyip silinecektir.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Paketiniz başladığında kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Bu mesajdan sonra paket kapsamındaki dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

Razaman Paketi talep edildikten sonra iptal talebinde bulunulamaz. Paket kapsamındaki dakikalar yüklenir ve paket ücreti olan 2TL faturalı müşterilerimiz için çıkacak faturalarına uygulanır, faturasız müşterilerimiz için ise bakiyelerinden otomatik olarak düşer.

Nasıl ücretlendirilirim?
Paket ücreti tüm vergiler dahil 2 TL’dir. Paketiniz otomatik olarak yenilenmeyecek ve alınan paket iptal edilmeyecektir. Paket almak istediğiniz günlerde KAYIT yazıp 2460‘a ücretsiz göndererek pakete kaydolmanız gerekmektedir.

Paket kapsamındaki dakikaların hepsi kullanıldıktan sonraki yapılacak olan yurt içi görüşmelerde kendi tarifenizin arama ücretleri üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.

Ramazan paketinde özel servis numaraları nasıl ücretlendirilir?
Paket kapsamında sunulan yurt içi her yöne 60dk yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numaraları yönlerine yapılan görüşmeleri kapsamamaktadır. Bu yönlere doğru yapılan aramalar tarife ve paket kapsamı haricinde ayrıca ücretlendirilmektedir.

Kampanya hangi tarihe kadar geçerlidir?
Kampanya, 29.08.2011 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya koşulları nedir?
Günlük paketiniz 22:00′a kadar kayıt olduysanız aynı gün 23:59′a kadar, 22:00 sonrası kayıt olduysanız ise ertesi gün 23:59′a kadar geçerli olacaktır. Paket kullanım süresi bittiğinde kalan dakikalar bir sonraki güne devretmeyip silinecektir.Paket aboneliği başarılı bir şekilde tamamlandığında bilgi SMS’i gönderilecektir.24 saatlik kullanım sağlayan bu paketten yararlanmak isteyen faturalı müşterilere, bilgilendirmenin güncelliği son 48 saatlik kullanımları içermeyebileceğinden, paket kullanımlarına yönelik %80-%100 kullanım sınırı SMS’leri faturalı paket müşterilerine gönderilmeyecektir.

Faturalı müşterilerimiz için paket alındıktan sonraki tüm aramalar öncelikli olarak paket kapsamındaki her yöne 60 dakikadan düşecek olup sadece Kamu protokol tarifelerinde grup içi ücretsiz arama hakkına sahip müşterilerimiz için grupiçi aramalar öncelikli tarife dakikalarından düşecektir.

Faturasız hatlar için ise dakikaların kullanım önceliği, grupiçi faydası, saat bazlı paketler, aylık paketler, ramazan paketi, haftalık/haftasonu paketleri şeklinde olacaktır.

Ramazan paketi, diğer konuşma paketleri ile aynı anda kullanılabilir.

Kampanyaya Kurumsal, Faturasız Avea Çalışan, Faturasız Avea Çalışan Aile, Kontör Ofiste, Faturasız Satış Noktası /Bayii Tarifeleri dahil değildir.

Kaynak; Avea

Bir önceki yazımız olan TURKCELL - AYLIK NAR'DA RAMAZAN KAMPANYASI (2011) başlıklı makalemizde 2011 ramazan kampanyası aylık nar avantajları, 2011 Trcell Ramazan boyunca akşam 22'den sabah 06 ya kadar ekstra 1000 dk ve 2011 Turkcell - Aylık Nar'da Ramazan Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 348 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 15.10.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.
Etiketler , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 Yorum Yapılmış “AVEA – 2011 ”Ramazan Paketi” Kampanya Detayları”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; AVEA Diyor ki:

  Temmuz 30th, 2011 at 12:52

  [...] Avea – 2011 ”RAMAZAN PAKETİ” Kampanya Detayları [...]

 2. Blogsiteleri.info - Ödüllü Blog Yarışması Diyor ki:

  Temmuz 31st, 2011 at 19:49

  Blogsiteleri.info blog siteleri arasında düzenlenen popülarite ve kalite yarışmasıdır. Siz de web sitenizle ya da blog adresinizle Blogsiteleri.info dizinine blogunuzu ekleyerek yarışmaya katılabilirsiniz. Hem ödüller kazanın hem de büyük blog dizininde yer alın. Yarışma hakkındaki detaylara, Blogsiteleri.info adresinden ulaşabilirsiniz.

  İletişim:
  http://www.blogsiteleri.info
  bilgi@blogsiteleri.info
  0216 385 08 65

Yorum Yapabilirsiniz