ASLAN BURÇ’U ERKEĞİ / 24 Temmuz-23 Ağustos - SanalAlemci

ASLAN BURÇ’U ERKEĞİ / 24 Temmuz-23 Ağustos

Pazartesi, Mayıs 3, 2010 8:51
ASLAN BURÇ’U ERKEĞİ / 24 Temmuz-23 Ağustos 4.7/5 (93%) 3 Oy

24 Temmuz-23 Ağustos Aslan Burcu Erkeği Nasıldır;

Kibar ve sabırlı görüntüsünün altında her an alevlenmeye hazır mağrur bir kibirlilik ve kendini beğenmişlik vardır. Şefkatle koruyan, hassas bir şekilde seven, aradığı saygıyı gördüğünde karşılığını verecek kadar cömerttir. İyi olmalarına rağmen erkek aslanlar genellikle kendileri ile haşır neşir olmaktan çevrelerindeki insanlara yeterli ilgiyi göstermez üstelik bir de acımasız ve patavatsız davranabilirler. Göründüğünden daha inatçıdır, ne istediğini bilir. Ve liderlik, her yerde her fikirde önde olma, beğenilme, saygı görme onun için çok önemlidir. Büyük heyecanların, büyük işlerin adamıdır. Emir vermeyi, emri altındaki kişiler tarafından sevilmeyi ister. Başarısızlıktan çok korkar. Alay edilmeyi hazmedemez. Aradığı partnerin ise kendinden üstün olmasını istemez. Kendisi koruyucu, romantik bir partnerdir ama kuralları vardır. Onun için eşinin çalışmasına izin verebilir belki ama yuvası önce gelir. Başka erkeklerle rekabet etmekten hoşlanmaz çünkü o kendini rakipsiz görür. Gösterişi ve şaşaalı bir yaşamı sever, para harcamaktan kaçınmaz. Ateş saçarken niyeti kötülük değildir. Spor yapmayı severler ama ilerleyen yaşlarında rahat evinde oturmayı tercih ederler.

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 2.715 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 20.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

3 Yorum Yapılmış “ASLAN BURÇ’U ERKEĞİ / 24 Temmuz-23 Ağustos”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. bahtıkara Diyor ki:

  Mart 18th, 2012 at 10:28

  sanki eşimin bütün özelliklerini saymışlar bukadarmı örtüşür bire bir yürürken bir adım önüne geçebilsen kazaran saygısızlık olarak algılar bıktım saygısızlık muhabetinden ne yapsan saygısızlık onun gözünde saplantı haline geldi artık bu saygı konsu ben şunu anladım eğer doğrucu davut iseniz yandınız yalandan yaptığı ettiği şeyi beğendim diyeceksiniz onay vermediğinizde yandığın gündür değim yerinde ise tam bir yalaka olacaksın bunuda yapamıyorum eğer yaptığı şeyi uygun görmedimse hayır böyle olsa daha iyi dediğimde küser al sana belayı aylarca konuşmaz uğraş dur konuşturacağım diye vel hasıl çekilmez insan aslan burcu herşeyine peki dersen senin dediğin doğru hayatım dersen ne alaa ondan iyisi yok bunun tersini yapıp kendi fikrini öne sürersen artık sana daha yaşam hakkı tanımaz okadar zalim olabilir bunu fiziksel şidetle yamaz sadece psikolojik şiddet yeterli küsüp bir duvar bulursun karşında hayatı zehir eder kendinede banada bir insan böyle nasıl yaşar eşiyle aynı evde konuşmadan yıllarca çok merak ediyorum hiçbir savunulacak bir tarafı yok oturup insan gibi knuşarak sorunları çözmek varken duvar olup susmak bir insanın yapabileceği en aptalca şey bence çekiyoruz bu kahrı bakalım nereye kadar rabbim sonumuzu hayırlı etsin allah kimseyi düşürmesin bu duruma

 2. asel Diyor ki:

  Ekim 18th, 2014 at 12:30

  Burçlar konusunda Rezzan Kiraz severek takip ediyorum.

 3. Fatih Diyor ki:

  Aralık 2nd, 2018 at 17:06

  Tam da benden bahsetmiş.

Yorum Yapabilirsiniz