Allah’ın Sadık Kulu Fon Müziği Dinle – Fragmanlar İzle - SanalAlemci

Allah’ın Sadık Kulu Fon Müziği Dinle – Fragmanlar İzle

Perşembe, Aralık 1, 2011 7:47
Derecelendir

”Allah’ın Sadık Kulu” Filmin Konusu,Fon Müziği Dinle Animasyon Video Fragmanlar İzle

Isparta-Barla’ya ilk geldiğinde tek başınaydı. Sürgündü, yalnızdı… İkamet etme mecburiyetinde kaldığı karakolda, askerler, geceleri uyumayıp ibadet eden bu zatı daha fazla tutamayacaklarını anlayarak, onu imam olan Muhacir Hafız Ahmed’in evine ‘O imam, bu hoca. İkisi iyi anlaşırlar’ diyerek göndermişlerdi… Barla’da kaldığı yedi sene içinde “Risale-i Nur Külliyatı” isimli eserlerinin büyük bir kısmını yazacak ve bu eserler toplumda yankısını bulmaya başlayınca da yeni mahkemeler, sürgünler, zehirlemeler, tutuklamalar birbirini takip edecekti… Bediüzzaman Said Nursi’nin ‘Barla’da geçen hayatından kısa bir özet yukarıda anlatılanlar. Yakın dönemin en büyük âlimlerinden Bediüzzaman Said Nursi’nin ‘Barla’da geçen hayatı begesel, çizgi, sinema filmi derken bu kez animasyon filmiyle beyazperdeye taşınıyor. Hem de en ileri teknolojiyle..
İşte ”Allah’ın Sadık Kulu” adlı filmin fon müziği ve fragmanları

”Allah’ın Sadık Kulu” Barla, Film Konusu ve Fragmanlar İçin Tıklayınız

Barla’yı 1 milyon 408 bin kişi izledi
Said Nursi’nin hayatından kesitler sunan animasyon film büyük ilgi gördü.

Said Nursi’nin hayatını ‘motion capture’ tekniğiyle beyazperdeye taşıyan uzun metrajlı animasyon film ‘Allah’ın Sadık Kulu: Barla’ dört hafta itibariyle 1 milyon 408 bin 364 seyirci tarafından izlendi.

Türkiye çapında 242 salonda 247 kopyayla gösterilen film, ‘Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti: Bölüm 1′i bile geride bırakmayı başardı. Filmde, Said Nursi’nin çileli hayatının en zorlu dönemlerinden olan 1927-1934 arasındaki Barla dönemi ele alınıyor.

Bir önceki yazımız olan KPS Nedir ? Kimlik Paylaşım Sistemi; (KPS) Hakkında başlıklı makalemizde Kimlik Kps, Kimlik Paylaşım Sistemi ve Kimlik Paylaşım Sistemi KPS hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 975 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 05.03.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Allah’ın Sadık Kulu Fon Müziği Dinle – Fragmanlar İzle”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Allah’ın Sadık Kulu Barla – Film Fragmanları Video İzle Diyor ki:

    Aralık 1st, 2011 at 07:51

    [...] Allah’ın Sadık Kulu Barla – Film Fragmanları Video İzle için SanalAlemci » Blog Archive » Allah’ın Sadık Kulu Fon Müziği Dinle – Fragmanlar İzle[...]

Yorum Yapabilirsiniz