16 Nisan 2017 Referandum Şarkısı: ”TABİİ Kİ EVET” Dinle ve İndir - SanalAlemci

16 Nisan 2017 Referandum Şarkısı: ”TABİİ Kİ EVET” Dinle ve İndir

Cumartesi, Şubat 11, 2017 18:03
16 Nisan 2017 Referandum Şarkısı: ”TABİİ Kİ EVET” Dinle ve İndir 4.5/5 (90%) 18 Oy

Ceyhun Çelikten Ak Parti 16 Nisan 2017 Referandum Şarkısı TABİİ Kİ EVET Dinle ve İndir,16 Nisan 2017 Ak Parti Referandum şarkısı TABİİ Kİ EVET Dinle Mp3 olarak cep telefonuna Bilgisayara İndir Yükle,Ak Parti Yeni ANAYASA Referandum Şarkısı Tabi ki Evet Dinle, 16 Nisan 2017 AK PARTİ Referandum şarkısı Tabii ki Evet’i kim seslendiriyor

16 Nisan 2017′de halk oylamasına sunulacak anayasa değişikliğine ilişkin partilerin hazırlıkları devam ediyor.

MHP ile birlikte anayasa değişiklik taslağını hazırlayıp Meclis’ten geçiren AK Parti’nin referandum şarkısı da belli oldu.İşte Ak Parti’nin 16 Nisan 2017 Referandum şarkısı.. Dinlediğiniz şarkıyı mp3 formatında indire bilirsiniz..

İLK DEFA AKSARAY’DA SESLENDİRİLDİ
Referandum şarkısı ilk kez doğalgaz depolama tesisi açılışı için Aksaray’da bulunan Başbakan Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Erdoğan platforma çıkarken meydanda seslendirildi.

Ak Parti Tabiki EVET şarkısını Sesli Olarak Bilgisayarınıza İndirmek İçin ”DOWNLOAD” yazan yere Sağ Tıklayıp Hedefi Farklı Kaydet [Download]
Sağ Tıkla,Bağlantıyı, Ya da Hedefi ”FARKLI KAYDET”

Uğur Işılak 16 Nisan 2017 Referandum Şarkısı ”EVET Diyoruz” Dinle ve İndir! (Tıklayınız)

AK Parti 16 Nisan 2017 Referandum Şarkısı ”MİLYONLARCA EVET” Dinle (Tıklayınız)

Ak Parti 16 Nisan Referandum Şarkısı: ”EVET ile Güçlü Türkiye” Dinle Klibi İzle (Tıklayınız)

16 Nisan 2017 Referandum Şarkısı ”ÜLKEM için Bin Kere EVET” Dinle ve İndir (Tıklayınız)

İŞTE AK PARTİ’NİN REFERANDUM ŞARKISI TABİ Kİ EVET ŞARKISI’NIN SÖZLERİ:
Söz- Beste: Yalçın Polat
Aranje: Ceyhun Çelikten

Büyük bir millet güçlü bir devlet
Son güne kadar biz varız elbet
Haydi büyük ülkem haydi tam gayret
Gelecek nesiller için tabii ki Evet

Tek millet tek vatan için toprağında yatan için

Tüm ecdanın vatan için tabii ki Evet

Temmuza şahitler için kahraman yiğitler için gaziyer şehitler için tabii ki Evet
Tarafsız bir yargı için
Her görüşe saygı için
Tarihinin hatrı için tabii ki Evet

Göklerden gelen bir karar vardır
Yüce milletini bekası için
Sanma başka bir kurtuluş vardır
Tam özgürlük için
Tabii ki Evet

Tek millet tek vatan için toprağında yatan için

Tüm ecdanın vatan için tabii ki Evet

Bir önceki yazımız olan Varlık Fonu nedir? Varlık Fonu'na devretmek ne demektir? İşte detaylar başlıklı makalemizde Varlık Fon'u ne demektir? VARLIK FONU İLE TÜRKİYE NELER YAPABİLİR?, Varlık Fonu hakkında bilgiler- VARLIK FONU ile ilgili detaylar ve Varlık Fonu nedir? Varlık Fonu'na devretmek ne demektir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.031 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 26.01.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

5 Yorum Yapılmış “16 Nisan 2017 Referandum Şarkısı: ”TABİİ Kİ EVET” Dinle ve İndir”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. BİZ NEYE 'EVET' DİYORUZ? İşte Cevabı..(1) Diyor ki:

  Mart 4th, 2017 at 21:20

  Parlamenter sistemde krizlere sebep olan koalisyon hükümeti, ihtimal dahilinde olup tek başına hükümetin kurulamaması durumunda istikrarsızlık doğuracağını bile bile kurulmak zorunda bırakılan yönetimsizlik alternatifidir.
  Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nde ise koalisyon ihtimali yüzde sıfırdır, imkânsızdır, istikrar odaklıdır.
  Parlamenter sistemde çift başlı krizlerin yaşanması kaçınılmaz gerçektir, yönetimde var olan ikilik devlet yönetiminde aksamalara yol açar.
  Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nde ise çift başlılık yoktur, tek başlı bir hükümet modeli esas alınıp yürütme organı hızlı ve esnek kararlar alır. Yönetimde karar mekanizması aktif işler.
  Parlamenter sistemde hükümet doğrudan halka değil, Meclis’e karşı sorumludur. Parti genel başkanları bir liste oluşturur ve millet aslında listeye değil, partiye oy verir.
  Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nde ise yürütmenin başı konumunda bulunan Cumhurbaşkanı, doğrudan halka karşı sorumludur. Bu sistemde millet iradesinin devlet yönetimine doğrudan yansıdığını görürüz.
  Parlamenter sistemde kuvvetler ayrılığı zayıf ve yumuşaktır, özellikle yasama ve yürütme arasında keskin bir kuvvetler ayrılığından söz edilemez.

 2. BİZ NEYE 'EVET' DİYORUZ? İşte Cevabı..(2) Diyor ki:

  Mart 4th, 2017 at 21:21

  Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nde ise kuvvetler ayrılığı net ve keskindir.
  Parlamenter sistemde aynı kişi hem yürütmede, hem de yasamada yer alabilir. Yasama ve yürütme iç içe olup, ayrışmalar baş gösterir.
  Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nde ise TBMM üyeleri, Bakan olarak atanırlarsa üyelikleri otomatikman sona eriyor. Aynı kişi hem yasamada, hem de yürütmede yer alamıyor. Böyle bir durumda tarafsız kararlardan kesin olarak söz edebiliriz.
  Parlamenter sistemde yasama organı, büyük ölçüde yürütme organının istekleri doğrultusunda yasa çıkarır. Yürütme organı dışında kalan partilerin yasamaya olan etkisinden söz edemeyiz.
  Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nde ise parlamento, yürütmenin etkisinde kalmaksızın yasa yapabilir. Daha kesin, daha bağımsız sonuçlar alınması noktasında önemlidir.
  Parlamenter sistemde Mecliste güvenoyu alamayan hükümet düşer, bu durumda yönetim boşluğu oluşur ve ülke krizlere, istikrarsızlığa sürüklenir.
  Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nde ise kabineyi millet tarafından doğrudan doğruya seçilen Cumhurbaşkanı oluşturur, hükümet doğrudan ve kısa sürede kurulur. Meclisten güvenoyu alma zorunluluğu olmadığı gibi, krizlerin yaşanmadığı ve istikrarın zirve yaptığı bir sistemdir.
  Parlamenter sistemde erken seçimler sık sık gündeme gelir ve istikrarın tesisi zorlaşır.

 3. BİZ NEYE 'EVET' DİYORUZ? İşte Cevabı..(3) Diyor ki:

  Mart 4th, 2017 at 21:23

  Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nde ise seçimler belirlenen tarihlerde yapılır, herhangi bir istikrarsızlık, baskı görülmez.
  Parlamenter sistemde denge ve denetim mekanizması zayıftır, Türkiye’nin bağımsızlığını istemeyen hainler bile kendisine yer bulabilir.
  Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nde ise Meclis, Cumhurbaşkanı’nı denetliyor. Böyle bir durumda da, bazı çomarların diline pelesenk ettiği herhangi bir ‘’tek adam’’lıktan, diktatörlükten bahsedemeyiz.
  Parlamenter sistemde iktidar partisi, yargı kararı ve Meclis oylamasıyla kapatılabilir ve bu durumda hükümet düşer.
  Geçmiş yıllarda AK Parti’nin kapatılması yönünde açılan davalara bakıldığında, bu meselenin gündeme dahi getirilmesinin milletin iradesine hakaret anlamına geldiğini görürüz.
  Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nde ise Cumhurbaşkanı ve kabinesi, parti kapatma olaylarından etkilenmez. Bu fark da ‘’istikrar’’ gerçeğine bir kez daha vurgu yapıyor.
  Parlamenter sistemde HSYK 22 üyeden oluşup 3 daire halinde çalışıyor. Kurulun Başkanı olan Adalet Bakanı ve Müsteşarının tabii üyesi olduğu sistemin geri kalan 20 üyesinin 7’sini adli yargı hakim ve savcıları, 3’ünü idari yargı hakim ve savcıları, 3’ünü Yargıtay Genel Kurulu, 2’sini Danıştay Genel Kurulu, 1’ini Türkiye Adalet Akademisi Genel Kurulu, 4’ünü de Cumhurbaşkanı seçiyor.
  Görüldüğü üzre üyelerin %80’inden fazlasını bürokratlar belirlerken, millet iradesinin HSYK’ya yansımadığını görürüz.

 4. BİZ NEYE 'EVET' DİYORUZ? İşte Cevabı..(4) Diyor ki:

  Mart 4th, 2017 at 21:24

  Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nde ise yeni adıyla HSK olacak kurum 13 üyeden oluşup 2 daire halinde çalışacak. Adalet Bakanı ve Müsteşarın tabii üye olarak kalacağı sistemde kalan 4 üyeyi Cumhurbaşkanı, 7 üyeyi TBMM seçecek. Üyeler; idari ve adli hukuk, Türkiye Adalet Akademisi, hukukçu öğretim üyeleri ve avukatlar gibi geniş yelpaze içerisinden belirlenecek.
  Üyelerin tamamını doğrudan halkın seçtiği Cumhurbaşkanı ve yine halkın oylarıyla şekillenen Meclis belirleyecek. Milli irade, HSYK’ya yansımış olacak.
  Hani diyor ya CHP’liler; ‘’AK Parti’li ve MHP’li milletvekilleri bu yasayı meclisten geçirerek Meclis’e ihanet etmişlerdir’’ diyorlar ya…
  Heh işte, o koca bir yalandan ibaret!
  Meclis’e milli iradenin tam olarak yansıması mı ihanettir, yoksa Mecliste yemin ederken arıza çıkartan HDP ile birlikte elele verip ‘’Hayır’’ demek mi ihanettir?
  Eğer illaki bir ihanetten söz edeceksek; anayasayı meclisten geçirtmemek için her türlü çirkefliği, hadsizliği yapan CHP milletvekillerinden bahsetmemiz gerekir. Birisi ayak ısırır, diğeri tekme/tokat dalar, öbürü meclis kürsüsüne kendini kelepçeler, çıkıp iç savaş tehdidi savururlar, ‘’kan akar’’ derler, ‘’referandumdan %98 çıksa yine kararı tanımayız’’ diye demeç verirler, sonra da TBMM’ya saygıdan, ihanet etmekten, adamlıktan bahsederler. Utanmadan bizi de ‘’ayrıştırıcı, kamplaştırıcı’’ diye niteleyip Atatürkçülere ‘’it sürüleri’’ diyen HDP ile ortak hareket ederler!
  Atatürkçülere ‘’it sürüleri’’ diyen, Atatürk’ün heykellerini yakan HDP ile birlikte mi AK Parti ve MHP’ye karşı Cumhuriyet’e bekçilik yapıyorsunuz?
  Hayırdır beyler!
  Hepiniz ‘’mitomani’’ hastası olmuşsunuz, uydurduğunuz yalanlarınıza kendiniz de inanmaya başlamışsınız!
  Bu kadar mı kör oldu gözleriniz, beyninizi bu kadar mı kiraya verdiniz, kafanızı bu kadar mı kuma gömdünüz?
  Atatürkçü değerlerinden asimile edilen bir ‘’Cehape’’ gerçeğinin farkında değil misiniz, yoksa işinize mi böylesi geliyor?
  Şimdi diyeceksiniz ki bana:
  ‘’Ehhh be arkadaşım… Bu kadar bahsettin parlamenter sistem ile Cumhurbaşkanlığı Sistemi arasındaki farklardan… Onlar anlamaz ki!…’’ diye.

 5. BİZ NEYE 'EVET' DİYORUZ? İşte Cevabı..(5) Diyor ki:

  Mart 4th, 2017 at 21:24

  Ben zaten onların anlaması için yazmadım, ben sizin niye EVET demeniz gerektiğini bilmeniz açısından, neye EVET diyeceğinizi bile bile gönül rahatlığıyla oyunuzu kullanmanız için yazdım!
  Biz ‘’koyun’’ değiliz ki anlamadan, bilmeden oy kullanalım!
  Siz bakmayın ‘’hayır’’cılara, onlar maddelere dahi göz atmaya tenezzül etmeyen propagandaist tiplerdir!
  Onlardan ‘’hayır’’ denmesi isteniyor ve sorgusuz sualsiz biat ediyorlar!
  Eğer öyle olmasaydı, aklederlerdi ‘’Ben Erdoğan’a diktatör, tek adam diyorum ama önceden Cumhurbaşkanı sadece vatana ihanetten yargılanabiliyorken yeni sistemde Cumhurbaşkanı tüm suçlardan yargılanabilecek. Böyle diktatör mü olur?’’ diye!
  Akletmiyorlar, akledemiyorlar!
  Beyinlerini kiraya vermiş, sorgulama özelliğini yitirmiş tiplerden ‘’düşünmelerini’’ bekleyemeyiz!
  Velhâsıl-ı kelâm; İSTİKRAR için, MİLLİ İRADENİN DEVLET YÖNETİMİNE DOĞRUDAN DOĞRUYA YANSIYIP VESAYETLERE SON VERMESİ için, TAM BAĞIMSIZLIK için, YERLİ VE MİLLİ ADIMLAR için, AVRUPA’YI OSMANLI TOKADIYLA HİZAYA GETİRMEK için, ORTADOĞU’YU BARIŞLA TANIŞTIRMAK için, AZGIN AZINLIĞIN DAYATMALARINA KARŞI ÇIKMAK için sandıkta EVET demeye hazırız!
  Selâmetle.

Yorum Yapabilirsiniz